serwisy w wawie

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

chwastt

serwisy w wawie

Post autor: chwastt »

gdzie można serwisować w Warszawie gsx600f, części i itd w miare za rozsądną cene i ile co mniejwięcej kosztuje.
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Przemek »

Gadimex na Sadybie i Moto Styl na Lubelskiej 'Praga". Jakie części?
Mechanik motocykli

Post autor: Mechanik motocykli »

Nie jeździj do zadnych serwisów zedrą z ciebie przy każdej okazji a ich fachowość stoi pod dużym znakiem zapytania znajdź warsztat tani z dobrymi mechanikami co robią nie dla pieniędzy tylko z zamiłowania
Gość

Post autor: Gość »

Panie Mechanik a kiedy byl Pan ostatni raz w serwisie ?
Koles ja juz mialem takie naprawy kosztowaly mnie wiecej niz w serwisie.
Sofija

Post autor: Sofija »

ja pierwszy przegląd robiłam w PJP u Kotleta.
Niby wszytsko zrobił OK, ale :
1) okropnie drogo,
2) nie spodobała mi sie atmosfera obsługi - lekceważące traktowanie klienta,
3) zrobili jedna rzecz bez mojen wiedzy i zgody - tzn. zdjeli mi kryzy z silnika

Potem pojechałam do serwisu u mojego kolegi Damiana i jestem zadowolona. Robił mi kilka rzeczy w tym i zeszłym sezonie, ceny Ok, obsługa miła - polecamjego numer telefonu to 501 583 038
dokładne dane znajdziecie na forum wszystkich motocyklistów świata

Pozdrawiam
Sofija
Mechanik motocykli

Post autor: Mechanik motocykli »

Wiem cos o tym bo prowadze warsztat motocyklowy i wiem ile razy musiałem poprawiać po serwisach to zwykłe zdzieranie pieniedzy i otumanianie ludzi że w serwisach jest najlepiej zresztą co tu dużo mówić jak masz tak duzo pieniedzy i nerwuw to rub u nich dalej
Gość

Post autor: Gość »

Powiem tak jestes odwazny koles ze oskarzasz wszystkie SERWISY.
I tu odrazu niechce mi sie wierzyc ze byles we wszystkich i je sprawdziles.
Podaj chociasz jeden serwis w ktorym cos ci zwalili przy maszynie !
I powiedz mi jakim cudem mam pojechac z NOWYM motocyklem na gwarancji do CIEBIE ? podsteplujesz mi ksiazke serwisowa ?
Druga sprawa to nie chodzi o kase tylko o to ze mam cos co sie nazywa
faktura i gwarancje na czesci ktore zakupilem lub wymienilem w serwisie.
Powiedz mi skad ty sie urwales koles ?
Ja rozumiem ze sa chlopaki ktorzy oszczedzali iles czasu i kupili sprzeta za 8 tysi i nie stac ich na wywalenie 400 zyla za przeglad, rozumiem ze szukaja tanszego warsztatu i jestes TY i jesli ktos chce zrobic u Ciebie motocykl to tez OK ale FACET nie pisz mi ze AUTORYZOWANY SERWIS to syf ! Ja serwisuje maszyny od ilus lat i to rozne i jakos jestem zadowolony, fakt ze zdazalo mi sie trafic na niesolidnych MECHANIKOW to poprostu zmienialem SERWIS.

Pozdrawiam i przedstaw sie a nie robisz sobie reklamke na tym FORUM !!
Pawel

Post autor: Pawel »

Mysle ze racja lezy po obu stronach. W serwisach jest cholernie drogo.
Za dzwignie hamulca recznego w serwisie suzuki chcieli259zl-w sklepie motocyklowym ktorego nazwy nie podaje zeby nie byc oskarzonym o kryptoreklame-74. Odpowiedz nasuwa sie sama. Nie mam nic do ich fachowosci tylko te ceny! Panie mechaniku za ile oddlawilby pan mojego Gs 500 (suzuki) rok2001. Jakie częsci sa potrzebne? moj e-mail pawel.radomski@op.pl
Mechanik motocykli

Post autor: Mechanik motocykli »

OK nie podpisze ci książeczki serwisowej ale pomyśl sobie taką rzecz ile w serwisie płacisz za synchronizacje 4 gaźników i ich dokładne wyregulowanie?? u mnie zapłacisz około 100zł powiedzmy że robisz to co dwa lata pomyśl ile szczędzasz?? a co jeżeli dojdą inne wymiany to ile zaoszczędzisz??, płacisz cięzkie pieniądze za to że ktoś wbije ci do książeczki że odbyła sie naprawa. Ja nie krytykuje serwisów ale nie lubie jak ktoś je poleca bo ma kase i sam tam naprawia swuj motocykl. Pomyśl sobie taką rzecz u nas w Ostrołęce nie było do niedawna żadnego warsztatu dla motocykli dopóki swojego nie otworzyłem pierwszym moim klijentem był koleś który przyciągnał mi swój motocykl pchając go(Suzuki GSX 550ES). Motocykl kompletnie nie miał ładowania jak mi mówił był w autoryzowanym serwisie Suzuki tydzień przed przyjściem do mnie (jeszcze nie miałem wtedy warsztatu) dowiedział sie o mnie puźniej. Oto cała historia zadzwonił do warsztatu wcześniej mówiąc o problemie powiedzieli mu ze niech przyjeżdza i zrobią to odręki przywiusł swój motocykl na lawecie (100km) pogrzebali mu przy altrenatorze i wzieli za to 200zł motocykl SUPER odpalił i miał ładowanie wracając z warszawy pod wyszkowem silnik zgasł, akumulator padnięty chłopak na lawecie przywiósł go spowrotem do Ostrołęki gdy do nich zadzwonił powiedzieli żeby przyjechał jeszcze raz (100km) chłopak był zdesperwoany dowiedział sie o nas i przyjechał zrobiłem mu alternator w ciągu 4o miut i wziełem za to 20zł gość teraz ma problemy żeby odzyskać kase od tego serwsu powiedzieli mu że musi przyjechać motorem i pokazać że nie działa ładowanie:))))))) to sie nadaje do gazety
Gero
BS Brother
BS Brother
Posty: 363
Rejestracja: czw, 22 kwie 2004, 10:05
Województwo: -

Post autor: Gero »

I dlatego są autoryzowane serwisy i dlatego są mechanicy motocyklowi , są dla tych co mają kase i gwarancje i dla tych ktorzy jej nie maja bądź nie czuja ptrzeby wydawania więcej niż u mechanika ... I u atoryzowanego są specjaliści i miłośnicy jak i partacze i naciągacze i też nie każdy mechanik motocykli jest specjalistą i uczciwym tanim serwisantem . Więc pewnie każdy kto zabierze głos będzie miał racje . Wiem gdzie w Warszawie sie serwisować, bądź nie (międzyjnymi z forum bractwa) teraz tez wiem gdzie w Ostrołęce ( też dzieki forum Bractwa). I super tylko to jest chyba reklama ! więc mam propozycje : Zbieramy na naszywki, naklejki ,moze "Mechanik motocykli "nas wspomoże, jak dobrą cena da za oddławienie GS to ma klienta !!!
pije tylko dwa razy
kiedy pada lub nie pada .
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Post autor: daab »

Tylko mechanik motocyklowy nadal się nie ujawnil. To gdzie mamy jechać jakby co :?:
Gość

Post autor: Gość »

Mechanik ? daj jakis namiar ja tam smigam czesto to podjade to pogadamy.
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Przemek »

Według mnie nie ma tanich serwisów z dobrymi mechanikiami. Profesjonalista nie siedzi w piwnicy za parę groszy. Zostali wykupieni przez autoryzowane serwisy gdzie mają części i stałą klientelę. Pierdoły takie jak okresowa obsługa robię sam. Powodzenia.
Mechanik motocykli

Post autor: Mechanik motocykli »

Mam jeszcze niezarejestrowaną działalność czekam na regon za tydzień podam lokalizacje (będe mógł nawet wyceniać motocykle do naprawy po wypadku) mam nadzieje że każdy jak jedzie na mazury leci przez Ostrołęke:)))))))))
Gość

Post autor: Gość »

Post zostal wyslany: Czw Sierpien 12, 2004 10:30 am
i co z tym regonem ? i z tym adresem ?
ODPOWIEDZ