BRACTWO SUZUKI

www.bractwo-suzuki.com.pl
Teraz jest Wt, 21 maja 2019, 18:56

Strefa czasowa: UTC + 1


Język:
BRACTWO SUZUKI - Rejestracja

Rejestrując się na „BRACTWO SUZUKI” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „BRACTWO SUZUKI”. „BRACTWO SUZUKI” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

JEŻELI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO FORUM BRACTWA-SUZUKI MUSISZ BYĆ WŁAŚCICIELEM MOTOCYKLA LUB SKUTERA MARKI SUZUKI.
PRZY WYPEŁNIANIU FORMULARZA JESTEŚ ZOBOWIĄZANY/A PODAĆ PRAWDZIWE IMIĘ I NAZWISKO. JEŻELI NIE JESTEŚ WŁAŚCICIELEM ALBO NIE CHCESZ PODAWAĆ SWOICH DANYCH OSOBOWYCH NIE REJESTRUJ SIĘ, BO KONTO NIE ZOSTANIE AKTYWOWANE.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „BRACTWO SUZUKI” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „BRACTWO SUZUKI” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL