SV650 S - problem z zegarami

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Rent

SV650 S - problem z zegarami

Post autor: Rent »

Witam wszystkich
...szukałem i nic nie znalazłem więc zakładam nowy temat ...sprawa wygląda następująco...wszystko chodziło pięknie aż wpadłem na genialny pomysł i zakupiłem sobie nowe tarczki do mojej suzi z 2001 r. i nastąpiły kłopoty...wziołem wymieniłem tarczki , poidłączyłem zegary i ku mojemu zdumieniu ani obrotomierz ani prędkościomierz nie działają.. :( po długich przemyśleniach doszedłem do wniosku (na podstawie prób i błędów) że wskazówki muszą być odpowiednio ustawione..no i zaczołem ustawiać po jakiś 15 minutach udało się ustawić wskazówkę od obrotomierza i działa:) ale problemy zaczeły się z prędkościomierzem gdyż męczę się z nim jakąś godzine i nic...ślimak elektro-magnetyczny od prędkościomierza cały czas sie nie rusza tylko drga bez wskazówki...tak myśląc chyba powinien się skręcać coś podobnie do obrotomierza..byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś z braci pomoże...:) może sprawdzi w swojej SV wersji S (gaźnik) jak u niego jest to ustawione bądź dostrzeże inną wadę której ja nie dostrzegam:)
ODPOWIEDZ