NIE BĄDŹ MISIEM NIE SPIJ W ZIMĘ

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
mroowa
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 399
Rejestracja: pn, 9 mar 2009, 12:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec

NIE BĄDŹ MISIEM NIE SPIJ W ZIMĘ

Post autor: mroowa »

Niektórzy z szanownych właścicieli i użytkowników 2 kółek zapadają w sen zimowy wraz ze swoimi sprzętami nie koniecznie w garażu, mianowicie chodzi o jakieś drobne lub bardziej skomplikowane naprawy czy też wymiany itp. przy swoich motocyklach. Proponuje umówić się z jakimś zaprzyjaźnionym warsztatem w okresie zimowym na modernizacje lub drobne naprawy przy motocyklu. Większość warsztatów oferuje transport motocykla do warsztatu i odwózkę po dokonaniu naprawy, niektórzy za free lub za niewielką połata.W ten sposób startujemy w nowy sezon zmodernizowanym i sprawnym motocyklem. Jeżeli zaśpimy i przebudzimy się na wiosnę z problemem w naszym moto i lecąc do warsztatu to usłyszymy ok "zrobimy" ale za dwa lub trzy tygodnie lub przyjedz za miesiąc, "i co ręka w nocniku" a tu nas skręca bo po ulicach śmigają już mopliki a nasze moto dalej śpi. Oczywiście nie wszyscy w śród nas są i tacy co w długie zimowe wieczory pracują nad dopieszczeniem swoich sprzętów.
Wiec nie BĄDŹ MISIEM I NIE SPIJ W ZIMĘ co masz zrobić zrób to teraz nie na wiosnę. :peace:
VS1400
MOD BIKE CHOPPERS
SERWIS MOTOCYKLOWY CUSTOM

Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich 9a.
KONTAKT: Piotr (mrówa) tel. 500-369-396,
www.modbikechoppers.pl
https://www.facebook.com/pages/MOD-BIKE-CHOPPERS/150337395046537
Desmont
BS Brother
BS Brother
Posty: 1116
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 14:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Re: NIE BĄDŹ MISIEM NIE SPIJ W ZIMĘ

Post autor: Desmont »

tak zupelnie by the way... od dzis w lidelu mozna se zakupic aparat do akumulatora... ktory pozwoli wam na wiosne zaoszczedzic :) przede wszystki nerwow koszt 60pln
PZDR
Desmont
Suzi SV1000S '04 ;) najpiekniejszy dzwiek V-ki.
Co dwie lufy to nie jedna, co akrapki to akrapki

Obrazek Obrazek
GG2404004; tel. 607 082 621; skype: lukasz.pio
Shinobi
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 728
Rejestracja: pn, 7 lip 2008, 18:37
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: MOTYCZ LEŚNY

Re: NIE BĄDŹ MISIEM NIE SPIJ W ZIMĘ

Post autor: Shinobi »

Mogę się pochwalić,że robię to zawsze w lutym w ASO Suzi-moto Tychy z transportem z garażu i z powrotem i w prezencie jakiś użyteczny gadżet.Ostatnio wyhaczyłem firmowy pokrowiec na moto.Polecam.
"Jest tylko_______między rozsądkiem a szaleństwem".
Intruder M800,to już historia.

Burak:606698321
Vais

Re: NIE BĄDŹ MISIEM NIE SPIJ W ZIMĘ

Post autor: Vais »

Shinobi pisze:Mogę się pochwalić,że robię to zawsze w lutym w ASO Suzi-moto Tychy z transportem z garażu i z powrotem i w prezencie jakiś użyteczny gadżet.Ostatnio wyhaczyłem firmowy pokrowiec na moto.Polecam.

No ,ja tez, choc wygladam jak niedzwiedz :mrgreen: nie bede spał ,w grudniu zamierzam odwiedzic
MOTO BIKERS GARAGE
SERWIS MOTOCYKLOWY
Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich 9a

Pozdrawiam Marek
ODPOWIEDZ