GSXR 600 K1

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Zajcew

GSXR 600 K1

Post autor: Zajcew »

Witam
Jestem zainteresowany kupnem gixxera i mam juz cos na oku. Jednak moja wiedza na temat tych maszyn jest znikoma. Tak wiec prosze o opinie na podstawie zamieszczonych zdjec, a moze ktos zna ten sprzet. Interesuje mnie wszystko co mozna wywnioskowac na postawie zalaczonych zdjec. Ponizej link do strony:

http://moto.allegro.pl/item258650217_su ... 600_r.html

wiecej fotek ponizej

http://bzyq.hopto.org/zajcew/

Z tego co juz zauwazylem to uszkodzony prawy airbox,lekko wgieta chlodnica z prawej strony, podrapane plastiki, tłumik, uszkodzone kierunki i tylna lampa. Chodzi mi glownie o to czy nie bylo nic robione z rama i zawieszeniem. Na fotce nr 10 widac dobrze spawy. Czy to normalne? No i nie powinno byc jakiejs tabliczki znamionowej na glowce ramy? Podobno przyjechal na kolach z UK w zeszlym roku i tu zaliczyl szlifa na rondzie. W tym sezonie podobno nie uzywany stad te pajeczyny :)
Bede wdzieczny za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
GrudiLee

Re: GSXR 600 K1

Post autor: GrudiLee »

Cześć,

coś przebieg mizerny 13500 8)

To wychodzi jakieś 2200 na rok, to do kościoła w niedzielę śmigał :lol:

Zadzwoń do gościa i spytaj czy do ASO Suzuki można zabrać moto i sprawdzić, taka operacja kosztuje 100 zł a chłopaki sprawdzą, może nie wszystko ale większość żeczy i powiedzą czy warto czy nie.

Ps.
Może B12 :D ?

Pozdr
Remi
BS Brother
BS Brother
Posty: 949
Rejestracja: pt, 19 maja 2006, 00:12
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Re: GSXR 600 K1

Post autor: Remi »

Grudi no ja mam K2 z 2002 i oryginalny przebieg 14k km. I co? Coś strasznego?

Co do oceny po zdjęciach, to nie popełniałbym błędu i nie kupował moto z samych fotek.
Tabliczki może nie być, bo rama mogłą być malowana, a później nikomu nie chciało sie jej przyczepiać( zaznaczam, że malowanie ramy nie oznacza zawsze babola, tylko ktoś zamiast alu np. wolał mieć czarną lub odwrotnie).

Po tych zdjęciach nie da się kupić moto, poza tym tabliczka jest z prawej strony. Więc nie wiem skąd pytanie? :)
Pofatyguj się z kimś osobiście do tego moto kto się zna lub zrób tak jak mówi Grudi - czyli do serwisu na oglądanko dokładne.

P.S. Jakieś takie tarcze wyświechtane jak na 14k km. :?

ALe ja się mało znam, więc może się czepiam :)
mobile: +48 888 587 587
ODPOWIEDZ