Serwisy w wawie?

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Dodi

Serwisy w wawie?

Post autor: Dodi »

Witam.
Mam pytanko do ludzików z wawy o serwisy w tej mieścinie: czy tylko Gadimex jest godny zaufania czy może jest jeszcze jakiś inny w którym zrobią sprzęta jak należy :?: Niestety jestem zmuszony oddać moją suzi w ręce fachowców dlatego proszę o pomoc. Jest otwarty w tamtym roku salon suzuki na puławskiej pod piasecznem. Co prawda gdy ostatnio tam byłem to salon jest jeszcze nie do końca wykończony ale serwis działa pełną parą. Czy ktoś z was miał już do czynienia z tym punktem i z jakością w nim :?:
shooya

Post autor: shooya »

Serwis ten tez jest godny polecenia.
Dodi

Post autor: Dodi »

Dzięki wielkie prezesie za opinię :D Jeśli Ty mówisz że jest ok to znaczy że musi być ok :spoko: O tyle dobrze się składa że będę miał , może nie krótszą ale prostszą drogę na puławską. Jak już odbiorę sprzęta to skrobnę swoją opinię.
Trzymcie się ludziska - wiosna już blisko :angry_smile:
studi

Post autor: studi »

na puławskiej fajne panny sprzedają.... :lol:

i salonik tez nie kulawy


:bye:
Dodi

Post autor: Dodi »

Ahoj!
A więc mówię jak jest: pojechałem jednak do Gadimexu- czemu? w sumie nie wiem, ale chcę potwierdzić w tym miejscu coś co pewnie niektóre osoby już wiedzą, mianowicie super miłą i rzetelną obsługę :P Naprawdę godny polecenia :spoko:
Pozdro 4all :angry_smile:
ODPOWIEDZ