Gdzie zdobyć używane części w Warszawie???

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Gość

Gdzie zdobyć używane części w Warszawie???

Post autor: Gość »

Witam.
Niedawno kupiłem swój pierwszy motor - mały chopper, Suzuki Gt80. Zbierałem na niego ze dwa lata - Jest po prostu piękny, ale niestety po parunastu próbach odpalenia odłamała się ta część łącząca kopnik z wałem w silniku :( (była już widać na wykończeniu)
Czy ktoś może mi doradzić gdzie można w Warszawie zdobyć tego typu stare (rocznik 88') części? Czy może jedynym wyjściem jest serwis?
Byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc!!!
shooya

Post autor: shooya »

A moze to zespawac ?
Jest na ul. Bokserskiej ale nie pamietam ile Pan magik niesamowity.

Pozdrawiam
ZbychuB12
BS Brother
BS Brother
Posty: 63
Rejestracja: czw, 19 lut 2004, 20:20
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZbychuB12 »

Może na Bema? Kiedyś mieli sporo takiego bałaganu, kupiłem wtedy jakieś graty do Y... jednoślad. Dawno nie zaglądałem tam więc nie wiem co jest dziś, ale może akurat?
Można jeździć bez kasku, ale trzeba jeździć z głową. ZbychuB12
Gość

Post autor: Gość »

Wczoraj rozkręciłem silnik, chyba rzeczywiście jedynym wyjściem będzie spawanie ( tak też powiedział rodzinny ekspert ). Czy mógłbyś sobie przypomnieć dokładniejsze namiary do Pana na Bokerskiej? Tam jest strasznie dużo warsztatów. W poniedziałek będę się tam wybierał.
Spróbuję też spytać na ul. Bema.
Wszystkim wielkie dzięki!
studi

Post autor: studi »

nie wiem jak tam na bokserskiej , ale jest tez dobry warsztat na poczatku marek zaraz jak sie zjedzie z trasy toruńskiej po prawej stronie .
spawają aluminium jak się patrzy i nie ma klopotu sam robiłem i byłem zadowolony . :D


:bye:
Gość

Post autor: Gość »

Jedno mnie martwi...
Czy w ogóle jest możliwe przyspawanie brakującej części silnika bez rozkręcania go i wyjęcia jej? Czy nie będzie tak że nagrzane elementy zdeformują się / rozszerzą i zniszczą silnik?
Jednym słowem, czy koniecznie trzeba rozkręcić silnik i wyjąć ten wał żeby go zaspawać czy można to zrobić od razu na motorze?
Jak to było w waszym przypadku?
ODPOWIEDZ