spotkanie 5.04.2006

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

No, to Bracia szykować się! Siostra nadciąga!!!! :twisted: Niestety bez moto, bo się ,,pucuje i upiększa" do sezonu :) Zapewne będę około 20, bo niestety ale praca silniejsza
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Rybka

Post autor: Rybka »

qgel o ile się nie myle to jest przystanek PKP Koło.
Napewno autobusy ktore tam jeżdzą to 109 155 171 190 197 310
186 345 tu masz rozklady http://www.ztm.waw.pl/baza/20060403/PRZYST/5028.HTM Powodzenia :D
i do zobaczyska wieczorkiem. Oby tylko nie padało i będzie git :D , więc ja raczej na 90% jestem na moto :wink: .
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

Napiszcie, czy będziecie siedzieć do 23, bo ja jak niektórzy wiedzą, z pracy wychodzę ok 22:30... a chętnie się z Wami spotkam
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
Sligier

Post autor: Sligier »

No to może i ja w takim razie wpadnę :) jeśłi tylko pogoda się utrzyma i nie będzie pada to jestem obecny.
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

Rybka pisze:qgel o ile się nie myle to jest przystanek PKP Koło.
Napewno autobusy ktore tam jeżdzą to 109 155 171 190 197 310
186 345 tu masz rozklady http://www.ztm.waw.pl/baza/20060403/PRZYST/5028.HTM Powodzenia :D
i do zobaczyska wieczorkiem. Oby tylko nie padało i będzie git :D , więc ja raczej na 90% jestem na moto :wink: .
Dzięki Rybka ! (teraz się nie wymigam, że mnie coś gdzieś indziej wywiozło :wink:

PS.
Jakieś hasło wymyślmy, żeby się nie pomylić i do innego grona nie przyłączyć :) czy ktoś ma jakąś propozycję hasła ???
np. "widziałem co robiłeś/aś ostatniej nocy" :))

pozdrawiam i do zobaczenia wieczorem !
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
mario33

....

Post autor: mario33 »

Obecny, przytomny... znaczy się będę... kole 20.00-20.30 ale katamaranem :( nie dam rady obrócić do piaseczna i z powrotem.

Amazonki, nasze piękne Panie jak widać uczestniczą, więc tym bardziej nie wypada opuścić :lol:
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Do zobaczenia wieczorkiem :D
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
Kawa
BS Brother
BS Brother
Posty: 267
Rejestracja: pt, 1 kwie 2005, 21:58
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kawa »

Mario przybądź koło 19 będzie M800 do osłuchania :D .
i oglądania.
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

qgel pisze: Jakieś hasło wymyślmy, żeby się nie pomylić i do innego grona nie przyłączyć :) czy ktoś ma jakąś propozycję hasła ???
np. "widziałem co robiłeś/aś ostatniej nocy" :))

pozdrawiam i do zobaczenia wieczorem !
Proponuje czerwony gozdzik w butonierce :lol:
ObrazekObrazek
Malisz

Post autor: Malisz »

Ja postaram się podjechać katamaranem....jak by co to będę po 20..
Do zobaczenia mam nadzieję..
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

ech.. ja tu do Was z pysznymi croissantami jadę, a wy mi uciekacie?? szkoda, ze nie mogłem być. Na szczęście nie pierwsze i nie ostatnie to spotkanie:D
pozdrawiam
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
loozzz

Czesc

Post autor: loozzz »

Czesc ludziska

I jak udało się wczorjasze spotkanie???
Chciałem podjechać, ale nie dałem rady... ech...

Mam troche "cykora" bez blach jeździć po centrum,ale już niebawem dokonam rejestracji ;)
Narazie mam tekture z numerami swojego auta... hehe.. a podobno KAMIKADZE byli tylko w Japoni ;)

Pozdrawiam
loozzz
mario33

Re: Czesc

Post autor: mario33 »

loozzz pisze:Mam troche "cykora" bez blach jeździć po centrum,ale już niebawem dokonam rejestracji ;)
Narazie mam tekture z numerami swojego auta... hehe.. a podobno KAMIKADZE byli tylko w Japoni ;)
Myslalem ze wymowne milczenie po Twoim poprzednim postem w tej sprawie coś Cię nauczyło. Ale Ty dalej swoje.

Jeżdżenie bez prawka i/lub na niezarejestrowanym moto nie jest ile widzianą praktyką, wprost przeciwnie. Nie muszę dodawać, że zagraża to bezpieczeństwu ruchu drogowego i jego uczestników (w tym moje, Józka i Kaśki). Oraz w przypadku braku blach uniemożliwia uzyskanie odszkodowania z Twojego ubezpieczenia jak staranujesz mój/Józka/Kaśki motocykl. Dorośnij.

End of story.

PS Józek i Wojtek to przykładowe imiona - możesz tam wstawić każde imię

PS2: na spotkaniu bylo bardzo milo mimo ze zdążyłem na sam koniec.
loozzz

hmmm...

Post autor: loozzz »

to mnie zaskoczyłeś Swoją wypowiedzią...

ale czy ja napisałem,ze jeżdzę po drogach publicznych???
Proponowałbym upewnić się najpierw zanim obrzucisz kogos błotem... bo błoto czasem się odbija....

A na marginesie, to cieszę się,że masz podobny pogląd w tej sprawie... Ja też nie lubię takiego zachowania...

Pozdrawiam
loozzz
jaca

Post autor: jaca »

witajcie,
dziękuję wszystkim, za przybycie na spotkanie BS - dawno nie bylo tak licznie.....cóż, zostalo tylko mieć nadzieję, że będzie tak zawsze...

pozdro,

jaca


p.s. loozzz nie chwal się tymi swoimi "dokonaniami" z rejestracją, ponieważ jak pewnie już zauważyleś, nie jest to mile widziane na tym forum.
Zablokowany