Msza w intencji bezpiecznego sezonu 13.05.06 godz 12.00

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Zablokowany
jaca

Msza w intencji bezpiecznego sezonu 13.05.06 godz 12.00

Post autor: jaca »

witajcie,
przeczytałem w kwietniowym numerze "Świata Motocykli", że 13-go maja w sobotę o godz. 12 odbędzie się takowa msza na terenie przyległym do kościoła w Starej Iwicznej. Ponadto przewidziano po mszy święcenie motocykli.
Dla niewtajemniczonych przypomnę, że jest to to samo miejsce, gdzie była odprawiana msza w zeszłym roku w intencji motocyklistow.
Jeżeli tylko będę mógł, to oczywiście przyjadę (tym bardziej, że mam "rzut beretem" :lol: ) i namawiam wszystkich , aby także się zjawili. Po mszy możemy zorganizowac sobie wspólny wypad.....

pozdro,

jaca

p.s. na tydzień przed "Ustroniem" warto sobie załatwić trochę luzu "tam na górze".... :D
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Ja będę na pewno!
Należy pomodlić się za braci i siostry.... Trochę zastanowienia i pokory się przyda, bo ,,żyto" zaczyna się już zbierać, a jeszcze sezon na dobre się nie zaczął.....
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Brovnik

Post autor: Brovnik »

ja z checia sie wybiore ale nie wiem jeszcze jak z praca jak bede miał wolne to jestem pozdro :)
Dual

Post autor: Dual »

Aaaaaa właśnie!
Trzeba bedzie koniecznie tam być! Tzn mówie oczywiscie o sobie!
Mam nadzieje że faktycznie również i Was zobaczę! :wink:
Swiego czasu zawsze zaczynałem sezon swieceniem w Podkowie Leśnej
ale do Iwicznej mam bliżej.

Pozdrawiam
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Ja postaram sie byc, moze z zonka nawet. Niech ktos zaproponuje miejsce spotkania przed - w Wawie.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
tasiorr

Post autor: tasiorr »

tez sie pisze na tą msze i tez mam rzut beretem :]
pozdro :birthday:
Zablokowany