1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Hube

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: Hube »

Ładnie, ładnie... niechaj squad rośnie.
houser

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: houser »

ja mieszkam w Poznaniu wiec chcialbym tylko zglosic chec spotkania itd...:)
jurand
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: śr, 12 wrz 2007, 21:06
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: jurand »

pisze się nawet od czwartku tylko od kiedy ktoś tam będzie

pozdrawiam jurand
cz350,jawa350, cz350 długo nic i GSX 750F,GSXR600 K7
hayabusa 1300 K7
jurand7@zipnet.com.pl
509864499 /B Rh+
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1879
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: Mar »

My bedziemy od soboty, wczesniej rady nie damy.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4260
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: Emil »

BS Team bedzie od sroda-czwartek ;)

przypominam tylko ze, my musimy zachowywac od samego bardzo rana sprawnosc ciala i umyslu i w zwiazku z tym prosze o umiarkowanie imprezowanie ;)

PS. czy policja i straz miejska zostala juz poinformowana o organizacji imprezy masowej :twisted: ;) ?
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Hube

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: Hube »

Nie, ale sąsiedzi obiecali pomóc... :twisted:
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: powell »

To jeszcze raz ja.
Jak rozumiem koledzy z Warszawy pojawią się w Poznaniu w sobotę w godzinach popołudniowych. Ja planowałem przyjechać rano i wybrać się od razu na tor. I tu mam pytania do Emila lub kogoś innego, obeznanego w temacie:

1. nie za bardzo wiem, jak to się w praktyce odbywa, czy jako widz będę mógł obejrzeć również treningi kwalifikacyjne, których rozpiski podał Emil?

2. kiedy BS Team będzie na torze (z tego co wiem, jedziecie również w klasie Pretendent, a więc o 10:40 w sobotę będzie trening kwalifikacyjny, czy tak?, następny trening kwalifikacyjny - do Pucharu Suzuki - o 12:25 - dobrze zrozumiałem ?)

3. czy jak już tam będę parę godzin, to mam szansę umrzeć z pragnienia, czy będzie tam jakaś budka z piciem i posiłkami ?

4. ile kosztuje wstęp na tor w dniu wyścigów?

To chyba tyle.
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: Piniu »

powell pisze:To jeszcze raz ja.
Jak rozumiem koledzy z Warszawy pojawią się w Poznaniu w sobotę w godzinach popołudniowych. Ja planowałem przyjechać rano i wybrać się od razu na tor. I tu mam pytania do Emila lub kogoś innego, obeznanego w temacie:

1. nie za bardzo wiem, jak to się w praktyce odbywa, czy jako widz będę mógł obejrzeć również treningi kwalifikacyjne, których rozpiski podał Emil?

2. kiedy BS Team będzie na torze (z tego co wiem, jedziecie również w klasie Pretendent, a więc o 10:40 w sobotę będzie trening kwalifikacyjny, czy tak?, następny trening kwalifikacyjny - do Pucharu Suzuki - o 12:25 - dobrze zrozumiałem ?)

3. czy jak już tam będę parę godzin, to mam szansę umrzeć z pragnienia, czy będzie tam jakaś budka z piciem i posiłkami ?

4. ile kosztuje wstęp na tor w dniu wyścigów?

To chyba tyle.

Odpowiem na dwa Twoje pytania
ad.3 jest zaplecze gastronomiczne -więc nie powinno być problemu (w razie "francuskiego podniebienia" jak kupisz bilet, możesz opuścić tor i ponownie na niego wjechać jedząc cos "na mieście" ;-)
ad.4 masz dwie opcje -kupić bilet za 12 zł na dwa dni, lub za 10zł na jeden.

ps. pogoda na weekend temp od 26'C do 31'C w niedzielę ...trochę gorąco :-/
Piniu
rookie

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: rookie »

hej,

Jeśli to jeszcze mozliwe to również chętnie skorzystałbym z możliwości spędzenia wspólnie czasu w tym juz sławnym mieszkaniu.
Powinienem być od piatku popoludnia !!!
Czy jedna osoba więcej jeszcze się zmieści???
Hube

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: Hube »

Także tego...

Zamykam listę, bo mamy już spory squad, z 10-11 człeka:

1. Emil + 3-4 osoby
2. GrudiLee
3. Jurand
4. Mary dwa (EDIT2) + niespodzianka
5. Powell
6. rookie
EDIT:
7. Adu, zgłoszona przez Mara

Adres to ul. Bonin 29/7 Poznań - żółty falowiec 4 piętrowy.
Jak do mnie zadzwonicie to postaram się wyjechać po Was i podprowadzić.

Plan z zaznaczoną ulicą: MAPA ZUMI.PL

Jakby trzeba było popytać tubylców jak dojechać to kierujcie się na Park Sołacki, Akademię Rolniczą.

Hube
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony czw, 29 maja 2008, 15:03 przez Hube, łącznie zmieniany 2 razy.
karus

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: karus »

Łe ale sie fajne spotkanko szykuje. Jako miejscowy nie moge przepuścic takirj okazji spotkania Braci. Hube daj znać jak bedziecie śmigać albo jechac na tor albo a konkurs lotów, albo jak bedziecie sie integorwać.Również służe pomocą.
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4260
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: Emil »

dodatkowo w sobote bedzie 2ga czesc wykladu "Makro" Szkopka (Pawła) na temat technik jazdy, mialo byc jeszcze o zawieszeniach wczesniej, ale czlowiek z ohlinsa sie nie wyrobi
Wykład odbedzie sie w sobote od godz 19.30 w namiocie FIAT Y... jednoślad CUP. W pierwszej czesci bedzie temat NIESPODZIANKA, wykładowca PROFESJONALISTA !( około 45 minut ), potem przygotowanie motocykla do wyscigów i praktyka jazdy wyczynowej w wykonaniu Pawła Szkopka. Powiadomcie kolegów i zainteresowanych. Wstęp wolny dla wszystkich. Prosze o niezabieranie dzieci oraz wyciszenie telefonów komórkowych. Pozdrawiam. Marian.
PS. Jak ustalono (na forum motogp) nie nalezy zabierac dzieci bo nie moga wysiedziec i rozpraszaja ludzi i niestety nie bedzie na poczatku 45min stripteas'u, chyba ze uda sie przekonac Olafa i Micka ;)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
prymek

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: prymek »

Sobota: Tor Poznan!
Razem z Powellem dotarlismy rano na tor (problem z wjazdem bo nie ma Pani od biletow-wiec przez godzinke lookamy z mostka przy wjezdzie na wyczyny zawodnikow), upal niemilosierny (przydalby sie scottoiler jako dozownik plynow) ale warto bylo - nie ma to jak looknac na zywca (szczegolnie od podszewki-dzieki AdamOSA) na takie sciganie, BS Squad w dobrej formie (mam nadzieje ze po nd jeszcze w gore)- gratki dla Adama za poprawienie zyciowy (wkoncu BS doping w sumie byl liczny), pogaduchy z Bracmi (miejscowymi i przyjezdnymi), wstepne plany na Moto GP Brno-siepien chyba), wyklad Pawla Szkopka na temat jazdy i tuningu oraz filmik z ich udzialu w zagranicznych wystepach (warto bylo tak dlugo czekac) zajefajny, no i powrot ze speed-janem (w tajemnicy chyba "wpadl po oponki") w nd o 0.30 pod garaz:)
pzdr
prymek
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: powell »

Super atmosfera na torze, miałem okazję poczuć ją z bardzo bliska :)
Ogólnie wrażenia niezapomniane. A w międzyczasie wieczór w mieszkaniu Hube (dzięki wielkie!) po którym szczęka mnie bolała od śmiechu.
Fajnie było!

P.S. Na RedBulla w końcu nie pojechałem, może innym razem.
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
GrudiLee

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: GrudiLee »

Cześć,

było super, na kolejne wyścigi również się piszę.

W sobotę o 9:00 ruszyłem z Wa-Wy z koleżanka Kasią. Dotarliśmy o 13:00 do Poznania, tu Hube i Piniu eskortowali nas na tor (wielkie dzięki). Dzień spędzony w BS super udany !!

Wieczorem wykład Kwasa i Szkopka o stresie i śmiganiu na torze - rewelacyjny.

Następnie beczka śmiechu w Hube w domu :mrgreen:

Niedziela to znów wyścigi a potem powrót szczęśliwie do domu.

Wszystkim serdecznie dziękuję !!
Ps.

Niebawem foto relacja.


pozdr
grudi
ODPOWIEDZ