Spotkanie w Koszalinie

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

mikiet

Spotkanie w Koszalinie

Post autor: mikiet »

Ahoj!
W zachodniopomorskim żyje tylko jedna część-ta bliżej Szczecina. Proponuję więc małe spotkanie w Koszalinie! Termin do ustalenia, jako rozrywkę to proponuję wjazd na tor, pogadam z człowiekiem, który się torem zajmuje i myślę, że będziemy mieć wejście za darmo. Oczywiście polatanko obowiązkowe :twisted:
Co Wy na to? Jeśli chodzi o termin to proponuję jeszcze sierpień, albo początek września.
Pisać pisać!
legion

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: legion »

nie no spoko....przyjedziemy , tak jak ty spotkales sie z nami w bagiczu :twisted:
mikiet

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: mikiet »

Widzę, że mój błąd nie został zapomniany i dobrze. mam nauczkę, żeby mówić co i jak-ale tak naprawdę to nie mogło mnie być, bo wyjeżdżałem, ale przepraszam, że o tym nie powiedziałem. mea culpa.
Ale, jako że chciałbym się z Wami zobaczyć i nie jestem perunopodobnym, to jakby ktoś chciał zawitać do nadmorskiego Koszalina jeszcze w wakacje to zapraszam i obiecuję dobrą organizację!
Może ktoś? Może jakiś weekendzik?
qNTos

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: qNTos »

Oj panowie te soboty to mię dobiją, ja w tym sezonie NIE MAM SOBÓT :( ale gdybyście mieli zamiar się spotkać w jakiś inny dzień to ja chętny owszem jestem :]
mikiet

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: mikiet »

to ja bym proponował we wrześniu, drugiego jest niedziela, więc mam nadzieję że pasowałoby Wam! dajcie znać, to bym zadzwonił na tor, bo jak rozumiem chcemy na tor wpaść?!

pozdrawiam
qNTos

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: qNTos »

jak dla mnie termin jak najbardziej realny, pozostaje tylko wymyślić miejsce spotkania wew tym Koszalinie. tak sie składa że akurat 1go miała do mnie przyjechać kuzynka z Koszalina to może zamiast tego ja ją odwiedzę i się przenocleguję w Koszalinie. Znacie jakiś dobry parking strzeżony w okolicy Tuwima? :P
mikiet

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: mikiet »

Legion się chyba obraził, że nic nie pisze... :PP-taki mały żarcik
No to ustalamy termin 2 września, niedziela, co do godziny to ustalimy, a miejsce spotkania to plac przed ratuszem. Mam nadzieje, że każdy trafi. A co do parkingu, to najpierw dowiem się gdzie jest ul. Tuwima i znajdę parking!
Michał
Elvis

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: Elvis »

Jeśli to spotkanie dojdzie do skutku to ja się pisze na nie. Zawsze miło zrobić sobie wycieczke.
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: FUTEK »

witam Panowie.
ja nic nie obiecuje bo w sobote mam impreze, zresztą jak co sobota, tylko ta ostatnia była wolna od trunków gdyż czekała mnie droga 650 km na moto-było extra. Ale zobacze moze bedzie dobrze.Quntos daj znac co i jak na komórke albo na gg.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
legion

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: legion »

nie obrazil sie tylko nie wiem czy bede mial moja suczke :? co prawda dzis kolo sie odezwal od czesci lecz nie wiadomomo czy serwis sie wyrobi ze zlozeniem sprzeta wiec po co trzec gymbe po proznicy?? raczej na 21 wrzesnia sie szykuje z wycieczkami - o ile bedzie mi jeszcze wolno :twisted:
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: AdamOSA »

To jak jest z tą godziną ? i miejscem spotkania ?

AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: FUTEK »

z tego co widze to aczej nic nie wypali. Moja połowa powiedziała ze limit km na ten sezon juz wyczerpałem i ze jak chcem to moge tylko do pracy sobie śmigac.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
mikiet

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: mikiet »

Cześć!
sorry że nie pisałem, ale nie miałem komputera przez ostatnie dni.
Spotkanie nadal aktualne! dajcie tylko znać o której byście byli w Koszalinie, bo ja jestem cały dzień. Proponuje spotkanie np o 13 w niedzielę pod koszalińskim ratuszem. Latanie na torze już mam umówione, zaklepałem też pogodę.
Napiszcie kto będzie na 100%.

Pozdrawiam i do zobaczyska
Elvis

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: Elvis »

Jeśli nie bedzie dużego deszczu to przyjadę, na torze chętnie pośmigam (po raz pierwszy :twisted: ).
Mam nadzieję, że ta rezerwacja pogody zadziała :)
mikiet

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: mikiet »

pogoda na wp.pl mówi że będzie cieplej niż dzisiaj, ale zakładając, że według ich prognozy dzisiaj pada (a tak naprawdę jest słonecznie i bezchmurnie) to niewiele można stwierdzić.
Przyjeżdżajcie przyjeżdżajcie! 13:00 pod ratuszem


P.S. Ja właśnie wyjeżdżam. mogę nie mieć dostępu do kompa. jakby coś to mam telefon 600295016:)
ODPOWIEDZ