17-19.08.07 - zlot ogólny Stępnica

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
WinCenT

17-19.08.07 - zlot ogólny Stępnica

Post autor: WinCenT »

17- 19 sierpnia Gmina Stepnica zaprasza wszystkich motocyklistów na kolejny trzeci zlot .Impreza tym razem nie odbędzie się na plaży tylko w parku miejskim gdzie organizatorzy przygotowali dla nas lepsze warunki socjalne oraz wiele atrakcji.

Jak nie bedzie padac jade !! Ktos jeszcze??
legion

Re: mini OR duzy zlocik

Post autor: legion »

ja jade- puszka (w niedziele ) :) - oczywiscie moze byc tak ze bede musial byc w pracy w ten weekend. jak na razie 95 % :D
Elvis

Re: mini OR duzy zlocik

Post autor: Elvis »

legion pisze:ja jade- puszka (w niedziele )
W niedziele raczej już nic sie nie bedzie działo: http://www.stepnica.org/motory/
Chętnie bym wpadł tam ale w sobote jestem zajęty (jest jeszcze mała szansa, że sie wywine - wtedy też tam sie zainstaluje). Jeśli wszystko pójdzie nie po mojej myśli to chyba pojade w niedziele z rana - nawet tylko przywitać sie.
qNTos

Re: 17-19.08.07 - zlot ogólny Stępnica

Post autor: qNTos »

12:00-koniec zlotu, o tej porze to może uda mi sie wyjsc z domu :-/ niestety odpadam, ale jakby polatanka dla semgo śigania to chetnie sie pisze, legion wez mieso na grilla :P
legion

Re: 17-19.08.07 - zlot ogólny Stępnica

Post autor: legion »

skoro o 12 juz zakonczenie to proponuje grila w te niedziele. co do miesa to pewnie ze wezme - mozecie je zwozic wraz z browarkiem od soboty wieczor do mnie he he
WinCenT

Re: 17-19.08.07 - zlot ogólny Stępnica

Post autor: WinCenT »

ZARAZ JADE DO STEPNICY ZOBACZYC CO TAM SIE DZIEJE
WinCenT

Re: 17-19.08.07 - zlot ogólny Stępnica

Post autor: WinCenT »

tak sobie tam było malo ludzi same dziadki :D
dlugo tam nie posiedzielismy bo nuda
puzniej przejechalismy do do Chojny i bylo git :mrgreen:
ODPOWIEDZ