posiadacze enduro itp

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Off Road, Quad, Skuter, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Jacek

Zablokowany
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

posiadacze enduro itp

Post autor: kulka »

moze zaczniemy ?
nie ma dzialu offroad to mozemy sobie tu pogawedzic
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
danielu2501

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: danielu2501 »

Pewnie ze możemy! A nawet musimy! Jak zrobimy trochę ruchu to się może doczekamy własnego działu. Czy nie wydaje Wam się, że "endurowcy" są nieco na uboczu, gdyż brakuje im jednej bardzo ważnej rzeczy, która jednoczy wszystkie inne motocykle i motocyklistów (choppery, supersporty, naked'y, skutery): zamiłowania do asfaltu. Zwłaszcza gładkiego jak stół. Endurowcy mają wstręt do niego, tym większy im lepsza w terenie jest ich maszyna. Dlatego na zlotach takich w jakich miłuje się 95% motocyklowej nacji oni nie mają racji bytu. Klockowate opony słabo trzymają na asfalcie i zużywają się wtedy w zastraszającym tempie. Mały zasięg nie jest problemem w terenie, gdzie nie robi się wielkich przebiegów (bo z reguły kondycja siada pierwsza - to bardzo "fizyczny" sport) ale kilkuset kilometrowa jazda na zlot z tankowaniem co 120 kilometrów może trochę wkurzać.
Co do innych opinii na temat enduro czekam na pozostałych kolegów.
Liczę na spory odzew - nie zawiedźcie.
GrudiLee

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: GrudiLee »

Koledzy strosznie wam współczuję :D

A może enduro/cross jako drugi moto do zabawy :shock:

Jeszcze raz łączę sie z wami w smutku... :angry_smile:
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: bogdi64 »

to już było poruszane i - ??
http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... f=4&t=5774
- więc czekamy
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: adu »

Temat wałkowany wiele razy apropo's działu ,,endurowego". Po co się powtarzać i wydaje mi się, że co ,,poniektórzy" starają się tu komuś coś udowodnić, tylko zwyczajnie nie wiem po co. Do tej pory bardzo dobrze sobie radziliśmy bez takiego działu i uważam, że przynajmniej jak na razie powinno tak zostać. Tym bardziej, że jak już większość z nas zauważyła mamy nowy serwer, z którym było nie lada kłopotów, z którymi zmierzał się głównie nasz dzielny Evild. Ukłony i brawa Mu za to! Ale wiele ciężkiej pracy kosztowało to również naszego Admina i Moderatorów. Nadal jest z tym wszystkim kupa roboty, także Bracia zmiłujcie się i nie dorzucajcie jeszcze więcej pracy naszym ,,chłopakom". Na wszystko przyjdzie pora! Wszystko w swoim czasie!


danielu2501 pisze:A nawet musimy! Jak zrobimy trochę ruchu to się może doczekamy własnego działu.
Danielu, bez urazy, ale poczytaj najpierw nasze forum, zapoznaj się z zasadami, bo takim postępowaniem długo tu nie zawojujesz. Milionowymi tekstami dotyczącymi tego samego tematu nic nie zdziałasz. My naprawdę nie jesteśmy bandą analfabetów, żeby kilka razy zapodawać ten sam temat. Jeśli Cię czymś uraziłam, to przepraszam.


danielu2501 pisze: Klockowate opony słabo trzymają na asfalcie i zużywają się wtedy w zastraszającym tempie.
Przyjedź na tor Poznań. Ciekawe czy nadal będziesz twierdził, że klockowate opony słabo trzymają się na asfalcie a tymbardziej w zakrętach :mrgreen: Starsi użytkownicy tego forum wiedzą o co chodzi :angry_smile: Dowodem jest mój pęknięty podnóżek :twisted:
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
danielu2501

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: danielu2501 »

adu pisze:Do tej pory bardzo dobrze sobie radziliśmy bez takiego działu i uważam, że przynajmniej jak na razie powinno tak zostać.
Przepraszam "siostro", ale po takim tekście to człowiek aż ma ochotę obsmarować bractwo na jakimś innym forum. Brzmi jak celowe zniechęcanie posiadaczy off-roadowych Suzuki do przystępowania do bractwa i dyskutowania na forum
adu pisze:Przyjedź na tor Poznań. Ciekawe czy nadal będziesz twierdził, że klockowate opony słabo trzymają się na asfalcie a tymbardziej w zakrętach :mrgreen: Starsi użytkownicy tego forum wiedzą o co chodzi :angry_smile: Dowodem jest mój pęknięty podnóżek :twisted:
A mówiąc o klockowych mamy na myśli coś takiego: KLOCKOWE1
czy takiego: KLOCKOWE2
bo jeśli ktoś lata po torze na tych drugich to szacunek i czapki z głów.
adu pisze:Tym bardziej, że jak już większość z nas zauważyła mamy nowy serwer, z którym było nie lada kłopotów, z którymi zmierzał się głównie nasz dzielny Evild. Ukłony i brawa Mu za to! Ale wiele ciężkiej pracy kosztowało to również naszego Admina i Moderatorów. Nadal jest z tym wszystkim kupa roboty, także Bracia zmiłujcie się i nie dorzucajcie jeszcze więcej pracy naszym ,,chłopakom". Na wszystko przyjdzie pora! Wszystko w swoim czasie!
W żadnym momencie nie negowałem ogromu pracy wykonanej przez odpowiedzialnych za stronę techniczną forum. Moje jedyne pytanie (nie jestem specjalistą do HTML, PHP itp.) dotyczyło pracochłonności przy zmianie nazwy jednego działu, dzięki której sprawa umieszczania postów n/t motocykli enduro byłaby ostatecznie załatwiona. Odpowiedzi które otrzymywałem ("mieliśmy taki dział ale nie cieszył się zainteresowaniem i zamknęliśmy") wywołują uśmiech na twarzy, kiedy widzi się dział "quady" a w nim cztery tematy. To dopiero zainteresowanie! Wiem, że posiadaczy quadów jest duuużo mniej niż motocyklistów, ale mimo to dział wygląda mizernie.
Niemniej liczę na pozytywny finał sprawy w bliższej lub dalszej przyszłości.
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4259
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: Emil »

na "klockowe2" koles przyjezdza czasmi KTMem (takie duze pomaranczowe :wink: ) i objezdza poczatkujacych na litrowych gixerach
natomiast jak mozna wchodzic w zakret (i wychodzic) na "klockowe1" to pozwole sobie wrzucic symulacje:

Obrazek
:angry_smile:

a Wy Obywatelu, nie robcie zamieszania dla zamieszania tylko zacznijcie jakies konkretne dyskusje - jak sie zrobi tego wiecej to na pewno bedzie rozdzielone

ps. jak wczesniej pisalem, jestem nadal za nazwaniem tego dzialu "Quady/Off-Road" czy cos; co nie przeszkadza potraktowac go jak by byl wlasnie tak nazwany :angry_smile:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
radez9

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: radez9 »

Zmiana nazwy działu przez admina to kilka minut - nie rozumiem skąd ten opór. Sam bym coś czasami naskrobał w off-road, bo w terenie też latam, na pomaranczowym :)
danielu2501 pisze: ...zamiłowania do asfaltu. Zwłaszcza gładkiego jak stół. Endurowcy mają wstręt do niego, tym większy im lepsza w terenie jest ich maszyna. Dlatego na zlotach takich w jakich miłuje się 95% motocyklowej nacji oni nie mają racji bytu.
Kolego, po co takie podziały ??? My endurowcy vs wy szosowi... bez sensu

Poza tym mów za siebie - znam wiele osób lubujących się w terenie tak samo jak w asfalcie. To po prostu inna jazda, ale wcale się nie wyklucza...
danielu2501

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: danielu2501 »

radez9 pisze:Poza tym mów za siebie - znam wiele osób lubujących się w terenie tak samo jak w asfalcie. To po prostu inna jazda, ale wcale się nie wyklucza...
Jak się ma to szczęście i posiada oba typy motocykli to czemu nie. Nic niczego nie wyklucza i gdyby tylko finanse pozwoliły to każdy wyposażyłby swoją stajnię w każdy typ motocykla. Mogę kochać błoto i bezdroża, ale czemu nie spędzić jednego dnia na chopperze dla relaksu?

Dla mnie temat narzekań jest zamknięty, zmieni się nazwa działu to fajnie, nie zmieni się to trudno - będziemy pisać tam gdzie nam pozwolą.
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: kulka »

zaraz zaraz , zapodalem temat nie dla prowadzenia jakiejs tam wojny , tylko dlatego ze chcialem aby inni uzytkownicy naszego forum wiedzieli ze tu mozna pogadac na temat sprzetu do jazdy nie tylko po szosie .
tak jak ktos tu wczesniej napisal - zakupilem drke po to zeby zasmakowac jazdy po bardziej niedostepnych drogach ,do zabawy .do jazdy po asfalcie mam 2 moto niestety juz nieslusznej marki ,ale za to b. fajne . i nie zamierzam tu opluwac tych czy tych kierowcow. nie prosze tez o nowy dzial -podalem informacje ze jestem , i ze TU w tym dziale czekam na ludzi co chca pogadac. to wszystko
a swoja droga to coraz mniej rozumiem izolowanie sie BS od innych .
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: Lechul »

danielu2501 pisze:..............ale czemu nie spędzić jednego dnia na chopperze dla relaksu?
Ale pisząc to nie miałeś nic złego na myśli mam nadzieję ?? :angry_smile: ??
Że niby na Ch-C to relaksik a off-road to dopiero właściwa adrenalinka ??
A spojrzał kiedyś kolega w oczy Bratu z "plastika" kiedy zdjął kask ??

Czy mógłby kolega w jakimkolwiek przybliżeniu zapoznać Bractwo z sensem tego tekstu:
danielu2501 pisze:Przepraszam "siostro", ale po takim tekście to człowiek aż ma ochotę obsmarować bractwo na jakimś innym forum
Tak mi się "udało" prześledzić pobyt Kolegi na forum i widzę, że od przywitania przez żale z braku działu "Off Road" przeszedł Kolega wprost do wniosku, że lepiej i wygodniej będzie w innej (jakiej??) "piaskownicy". No to jak to mówią - "szerokości" tudzież "bon voyage" .............
Tylko jak ty Danielu na poczciwym GS-ie tam dojedziesz ?? :twisted:

Przepraszam ale jakoś nie potrafię zaakceptować sytuacji kiedy ktokolwiek wchodząc do mojego domu mówi, że telewizor stoi w niewłaściwym miejscu :evil:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
danielu2501

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: danielu2501 »

Lechul pisze:Czy mógłby kolega w jakimkolwiek przybliżeniu zapoznać Bractwo z sensem tego tekstu:
danielu2501 pisze:Przepraszam "siostro", ale po takim tekście to człowiek aż ma ochotę obsmarować bractwo na jakimś innym forum
Spójrz na całą wypowiedź Adu. Tekst w rodzaju: "Do tej pory bardzo dobrze sobie radziliśmy bez takiego działu i uważam, że przynajmniej jak na razie powinno tak zostać" jest dla mnie nieco dziwny, zwłaszcza pochodzący od kogoś tak ze statusem BS Brother. Brzmi dla kogoś śmigającego po bezdrożach jak zaproszenie do poszukania sobie innego miejsca do dyskusji. A jak wiadomo odrzucona jednostka pierwsze co robi to wylewa swoje (niesłuszne) żale.
radez9 pisze:Zmiana nazwy działu przez admina to kilka minut - nie rozumiem skąd ten opór. Sam bym coś czasami naskrobał w off-road, bo w terenie też latam, na pomaranczowym
No to jak jest z tą zmianą? Trudna czy nie? Bo jak wchodzę po browar do monopolowego, a nad regałami widzę tylko "wódka" "wino" "nalewki" to wychodzę. A tu się okazuje, że piwo stoi obok mineralnej, bo i jedno i drugie niskoprocentowe...
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: adu »

danielu2501 pisze: Przepraszam "siostro", ale po takim tekście to człowiek aż ma ochotę obsmarować bractwo na jakimś innym forum.
To w takim razie, co tutaj robisz??? Jeśli Ci się nie podoba, to nikt Cię tutaj nie trzyma na siłę. Idź i obsmaruj nas zatem. Zachowujesz się jak rozhisteryzowany smarkacz ,,nie dostałem lizaka, to pójdę się poskarżę".
I nie musisz wyśmiewczo zaznaczać słowa SIOSTRO

danielu2501 pisze: KLOCKOWE1
czy takiego: KLOCKOWE2
To, że jestem blondynką, wcale nie oznacza, że jestem tą przysłowiową z kawałów

danielu2501 pisze: Odpowiedzi które otrzymywałem ("mieliśmy taki dział ale nie cieszył się zainteresowaniem i zamknęliśmy")
Jeśli już taką odpowiedź dostałeś, to po co wiercić nadal ten temat???
Jak przyjdzie na to czas, to admin na pewno coś z tym zrobi. Ale naprawdę nie potrzeba zakładać kilku tematów dotyczących jednej kwestii. Tu nikt nie jest ,,głuchy" na takie ,,wołania". Cierpliwości!
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
studi

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: studi »

danielu2501 -->

skoro jesteś takim fanem 0ff-roadu, to napisz coś konstruktywnego - chętnie poczytam...

a jak narazie to widzę tylko gderanie jak "TU" jest źle...

ps.
efektem Twojej twórczości --> jest otrzymanie żółtej kartki !<-- wybacz, ale ciężko na nią zapracowałeś... obserwujemy co dalej...
Gero
BS Brother
BS Brother
Posty: 363
Rejestracja: czw, 22 kwie 2004, 10:05
Województwo: -

Re: posiadacze enduro itp

Post autor: Gero »

Przepraszam "siostro", ale po takim tekście to człowiek aż ma ochotę obsmarować bractwo na jakimś innym forum. Brzmi jak celowe zniechęcanie posiadaczy off-roadowych Suzuki do przystępowania do bractwa i dyskutowania na forum
Chciałbym zauważyć że już przed takimi tekstami skutecznie obsmarowywujesz Bractwo na innym forum.

cała dyskusja jest bez sensu i odbiega od tematu. dlatego temat zamknięty.

DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW ENDURO DZIAŁ QUADY JEST DZIAŁEM GDZIE MOŻECIE
PISAĆ O SWOIM ZAMIŁOWANIU.

I prosze pisać konstruktywnie , trzymac się zasad,.

Żeby nie było wątpiwości : ZMIANA NAZWY DZIAŁU NIE NASTĄPI.

Danielu 2501 jeżeli jesteś miłośnikiem enduro to pisz o tym ,może to rekompensuję Ci brak
tekiego motocykla. Ale skup się na tym co piszesz a nie gdzie piszesz. Jeżeli nie ...
Faktycznie pozostanie ci skarżenie się i narzekanie ...... Na innym forum.....
pije tylko dwa razy
kiedy pada lub nie pada .
Zablokowany