gsxf 750 1994 wersja kanadyjska moze ktos cos wie???

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
szybki

gsxf 750 1994 wersja kanadyjska moze ktos cos wie???

Post autor: szybki »

ostrze sobie zeby na takowy motorek, ale troszke boje sie "odmienców", ciekawi mnie czy pasuja do niego czesci od "zwykłych" modeli, włąsciciel mowi ze tak ale wiecie jak to czsem bywa, ceni sobie tylko 7500tys, i sie powaznie zastanawiam i własnie szukam porady co mam zrobic bo sam juz nie wiem, dac se spokuj i kupic "normalna" wersje czy nie...???
Moe ktos co wiem na temat tej wersji, z gory dzieki za podpowiedzi
Pozdrawiam i do zobaczenia na szosie...
Paweł
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Cześć !!

Myslę że chyba nie ma się czym martwić, ściągać części z Japonii czy z USA lub Canady tak samo daleko :-), no i oczywiście te modele to nie jest najwyższa półka cenowa, wśród wyrobów Suzuki, aby tylko był sprawny i pełen legal !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Wonder

Post autor: Wonder »

Witka
Słuchaj ja osobiście mam gsxf600 amerykańską wersję. Nie wiem czy jest jakakolwiek różnica między moja a kanadyjską ale.. jesli chodzi o częsci do mojego sprzetu to jest to samo cenowo.Nie ma też zadnych problemów.
Ps. tak na marginesie ostatnio patrzyłem troche na ceny - coś nisko ceni ten sprzęt więc bądz ostrożny i uważny.
Ps.To samo cenowo co z modelami "normalnymi" :D

Pozdro
szybki

Post autor: szybki »

moto mozna zobaczyc na http://www.gratka.pl
prosze o opinie dzieki
Wonder

Post autor: Wonder »

Witka
No na zdjęciu wygląda wypaśnie :D ale na zdjęciu to nawet moj kuzyn ładnie raz wyszedł.Jeśli chcesz brać a masz wątpliwości czy np. nie wpakowali tam silnika z jawy (coś w tym stylu w każdym razie :wink: ) to proponuje wziąć go na serwis - nie zapłacisz dużo a rozwieją Ci wszelkie wątpliwości. Czasem nawet jak jesteś świetnie obcykany w motocyklach to czegoś możesz nie zauważyć.

Pozdro
ODPOWIEDZ