Poznań motobazar

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Kondziu

Post autor: Kondziu »

Byłem , zobaczyłem , pogoda dopisała, jednak z żadnym z Braci się nie spotkałem i V nie przybiłem, brak kontaktu, prosiłem o nr tel. na PRIV, ale bez odzewu.... :(
Piniu to Ty byłeś tym niebieskim SV na bazarze ??
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

Ta niebieska SV-ka to pewnie Kynias:-)
A tak a propos to Dzięki Kynias i Jaras za wspólne śmiganie. Zrobiliśmy trochę ponad 200km :-)
Kondziu sorry -faktycznie pisałeś o pozostawieniu nr.telefonu :oops: Pogoda była tak piękna że nie pojawiłem się na Bazarze tylko od rana śmigałem z moją żonką ...no i kolegami.
Pzdr
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kynias »

No to pewnie byla moja sv...
Na bazarze bylem zaledwie 30 min - musialem pogadac ze znajomym ktory sprzedawal motocykl...
A pozniej na male smiganko...(ok 200km :D ) Jezdzilo sie EKSTRA do nastepnego...
Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Kondziu

Post autor: Kondziu »

No tak pogoda i radość z możliwości śmigania mogły sprawić , że zapomnieliście o bożym świecie... :D. Co do spotkania , nie udało się wczoraj , uda się innym razem. Ja już mam zaawansowany montaż Gixerka po zimowym odświeżaniu i lada dzień wyjadę , a w planach jest również wycieczka do Poznania, więc coś tam napewno wymyślimy , żeby się poznać w realu :lol:.
ODPOWIEDZ