Maruda 250 dla początkującego - dobry pomysł, czy nie ?

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Bomber

Maruda 250 dla początkującego - dobry pomysł, czy nie ?

Post autor: Bomber »

Witam wszystkich !!
Właśnie się zarejestrowałem i pisze pierwszego posta :-)

Zastanawiam się właśnie nad wyborem mojego pierwszego (po latach prawie 20) motocykla - na pewno to ma byc cruiser...
Z tego co wyszukałem w sieci wynika, że Marauder 250 jest dla początkującego akurat - mała moc, niska prędkość i podobno całkiem tolerancyjny w prowadzeniu i nie robi niespodzianek.
Czy możecie to potwierdzić ?

I męczy mnie jeszcze jedna wątpliwość, czy będzie wygodny dla mnie, mam 188 wzrostu, a jak sie zdecyduję to kilka sezonów bym na nim chciał pojeździć...

Pozdrawiam
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Post autor: daab »

Jak kilka sezonów to weź Maraudera 800 na pewno trochę pojeździsz.
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
mar95

Post autor: mar95 »

Witam:-)

Jak masz 188cm, to tez raczej polecam 800kę.
Na 250ce będziesz wygladał jak na psie:-)

Pozdro
Bomber

Post autor: Bomber »

mar95 pisze:Witam:-)

Na 250ce będziesz wygladał jak na psie:-)
...
tego też się obawiałem... OK będziemy jednak się przymierzać do 800-tki...trzeba trochę więcej grosza zebrać :-)
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Jak to ma być cruiser to raczej 800 ale Volusia. Ale ja i tak głosuję za "Marasiem" (dzisiaj pogłaskałem swojego pod bakiem). Stoi taki samiuśki w garażu i za słońcem się rozgląda jak tylko otwieram. :birthday: :peace: :slonko: Pozdrawiam!
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Bomber

Post autor: Bomber »

no tak.... z tym że przy Waszych propozycjach mój cruiser robi się coraz bardziej wirtualny :(

A tak przy okazji: ile trzeba znaleźć w kieszeni na zakup maraudera 800 w stanie "treningowym" - to znaczy żeby jeździł, ale żebym nie płakał jak go trochę poobijam i poszlifuję....
BALCER
BS Brother
BS Brother
Posty: 262
Rejestracja: ndz, 18 sty 2004, 16:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Krasne

Post autor: BALCER »

To zalży jak był uzytkowany,czasami o kilka lat starszy może być w lepszej kondycji.Myslę że za jakies ok 10000 tys to kupisz cos przyzwoitego.Najlepiej wejdz np na gratka. pl wystukaj co cię interesuje albo ile masz kasy i CI wyrzuci ileś motocykli.
Pozdrawiam Marek-balcer

VZ 800, VL1500

tel. 604221832
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Za 10 tys. Maraudera jeszcze nie widziałem. Myślę, że 15 tys. to dolna granica przyzwoitości. Bardzo dobrze, że nie traktujesz "sprzęta" w ten sposób, że musi byc spod igły. To pomaga w trzeżwym oglądzie stanu technicznego. Oczywiście nie pomijaj niczego ale to pomaga. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
ODPOWIEDZ