Wioana tuż tuż

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
panika

Wioana tuż tuż

Post autor: panika »

Gorąco witam wszystkich i pozdrawiam Co u was w nowym roku???????? Jak wasze sprzety Ulice sa smutne bez nas motocyklistów no nie? Do zobaczenia na drodze :angry_smile:
Hugo

Post autor: Hugo »

Witam

No smutne smutne, jutro wyskakuje w poludnie na :moto: jak szaman zatańczy. Moze by się ktoś dołączył ??

Pozdrawiam hej
Franz

Post autor: Franz »

Smutne? Panikus co Ty mowisz, wczoraj to mnie, az wita od machania bolala tyle sprzetow latalo. Normalnie srodek sezonu.

A ja dzis nowonarodzony jestem, godnie polatalem tego mi bylo trzeba :)

pozdro.
Hugo

Post autor: Hugo »

Witaka Franz !! No nie przesadzajmy ze tyle aż nas tu w Koninie.
Ja może jakieś dwa szalone rumaki widziałem i tyle, a słyszałem ze ganialiście mała watahą i nawet cynka nie dałeś .

Następnym razem jakiś sms-ik :wink:

A jutro (czyli 10,01,2005) wyskakujesz na moto jak będzie pogoda??

Pozdrao hej
Mati

Post autor: Mati »

oby tylko tak sie utrzymalo do sezonu, jednym slowem zajebiscie. Mamy piekne ocieplenie klimatu :D pozdro Murzyn :angry_smile:
Franz

Post autor: Franz »

Było było nas calkiem zwarta ekipa i troche samotnych strzelców na miescie :)

Nie dalem znac bo to byl spontan totalny to raz, a dwa to ja nie mam swojego moto teraz bo gruntowny ordung przechodzi.

i na poczatku imprezy robilem za plecaczek ale pozniej przerodzilem sie w mega wypierdalacza z tabunem koni pod rączką :) dzieki zyczliwosci kolegi ktory mi swoja Onde urzyczyl :)

Pozdro.
ODPOWIEDZ