szybka ankieta

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

szybka ankieta

Post autor: legion »

no mam dylemat : zchowac suczke do cieplego i wystawiac ja na jazdy tylko na pare razy w tym sezonie w wewekendy czy jeszcze przedluzyc abonament na parkingu i jezdzic nia do swiat do pracy ( i nie tylo) prosze o sybkie wypowiedzi ( choc juz i tak postanowione to chcialbym wiedziec czy naprawde........ to dokoncze po ankiecie )
aga
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 30
Rejestracja: ndz, 7 maja 2006, 10:32
Województwo: -
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: aga »

w tak pięknych okolicznościach przyrody..... pytanie retoryczne :)
satrion

Post autor: satrion »

jestem za tym zebys nie placił za abonament parkingowy, chowaj dlugo juz takiej sielanki nie bedzie... a poki cieplo bedzie to za kase z abonamentu kupisz paliwko...ale to tylko moja wizja
Doris

Post autor: Doris »

:?: ja slyszalam ze taka pogoda ma sie jeszcze utrzymac w grudniu..ale jak dlugo :?: mi to sie wydaje ze tak od polowy to juz bedzie chlapa. Z drugiej strony,nie wiem ile placisz za ten abonament, ale to chyba nie jest jakas wielka suma zeby jej nie wiadomo jak zalowac. no ale moznaby ja przeznaczyc na benzynke.hm. no to masz dylemat :P
gruby

Post autor: gruby »

garaż
studi

Post autor: studi »

Legion - po prostu :cry: daj spokój :cry:
Macio
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1166
Rejestracja: ndz, 26 mar 2006, 17:17
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Macio »

No coz ciezko wybrac, ale zima idzie nieublaganie wiec czas schowac
do cieplego :(
Kaske zainwestowac w moto, a i zdrowia troche zaoszczedzisz :D
bo po kosciach juz pewnie daje :?
Jakies krotkie wypady czemu nie jak pogoda dopisze 8)

Pozdrawiam

VZ 800
legion

Post autor: legion »

No wiec stalo sie ! zuzia w ciepelku czeka weekendow ! co do parkingu to fakt - kwota nie duza a do pracy jak nie leje z partyzanta mozna by smignac no ale...... suczka moja juz starowinka i te przeciagi moglyby jej zaszkodzic he he. ale sezonu nie koncze jeszcze :peace: pare kilomilimetrow jeszcze zalicze
ODPOWIEDZ