witam braci i proszę o pomoc

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
adamo
BS Brother
BS Brother
Posty: 985
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 21:09
Województwo: lubelskie
Otrzymane Polubienia: 1

witam braci i proszę o pomoc

Post autor: adamo »

Witam wszystkich braci i siostry z zachodniopomorskiego. Jestem zainteresowany kupnem suzuki v-strom 1000. I znalazłem takiego sprzęta w "Motocykle Tułecki" na ulicy Huzarów 1 w Szczecinie. Ja do Szczecina mam lekko ponad 600km, dlatego mam ogromną prośbę, czy ktoś, kto miałby niedaleko, mógłby poświęcić się i rzucić okiem na ten motorek. W razie czego, podaję swój numer 509-777-937. Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

witaj co prawda ja mam też około 500 km do Szczecina i nie mogębardzo ci pomóc ale jedno wiem że właściciel to równy gość, wiem bo sam jechałem do niego po bandita. polecam.pozdro:):):)
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
hikor

Post autor: hikor »

Witam.
Tak się składa, że jakiś miesiąc temu byłem w salonie p. Tułeckiego oglądać V-stroma 1000. adamo, przydałby się jakiś link do tego motocykla ale jeśli to ten, którego oglądałem, to nie polecam. Był poobcierany i miał wycieki oleju.
Pozdrawiam.
hikor
legion

Post autor: legion »

Adamo > ja bede u tuleckiego w poniedzialek lub wtorek po linke predkosciomierza. jak ci jeszcze zalezy to moge obadac , choc jak to ten co go hikor ogladał (a wychodzi ze tak - moto szybko nie schodzi teraz) to musisz sie zastanowic , co jak co ale hikor chiba sie zna troszke na moto :twisted: znam Tuleckiego i jego pracownikow wiec wielce prawdopodobne ze mi prawde powiedza co to za suza . jest jeszcze prawdopodobienstwo ze nie znaj a wlasciciela ani motocykla - wtedy zostaja tylko ogledziny .
adamo
BS Brother
BS Brother
Posty: 985
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 21:09
Województwo: lubelskie
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: adamo »

Dzięki za wszystkie odpowiedzi!
Z podaniem linku mialem mały problem.
Ten v-strom jest niebieski, ma przebieg 24 000 km, ma komlet kufrów. Jest wyceniony na 21 000 PLN i jest od pierwszego właściciela. Legion, jeśli będziesz mógł mu się przyjrzeć to będę ogromnie wdzięczny. Nie mam moto od tygodnia i już mnie skręca.[/url]
legion

Post autor: legion »

juz go obejrzalem na necie. dobrze ze znaja wlasciciela - bede wiedzial cos na jego temat w pon. lub wtorek.
legion

Post autor: legion »

Adamo bylemu tyleckiego i juz wiem wszystko. moj nr tel 509 516569 lub nr gg 7268823 ( bede wieczorem kolo 20 ) lub przesle ci pw kole 21 . pozdrawiam
ODPOWIEDZ