narescie !

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

narescie !

Post autor: legion »

ogłaszam wszem i wobec ze od dzis za miesiac bede WOLNYM człowiekiem !! moja połowica własnie zdała egzamin na prawko i juz niedługo nie bedę uwiązany do auta ( wiecie - jak jechac to przewaznie z rodziną a na zuzie sie nie zmiesci cała) juz to widze : w sezonie do pracy tylko na moto, jak zlot to moge jechac suczką a rodzinka za mną autem :), i tak wogole moge w tedy jezdzic wszedzie jednosladem > to jest wspaniałe!
niech żyją zdolne kobiety !!
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Gratulejszyn :lol: tylko albo musisz kupić słabszy motor albo mocniejsze auto żeby nadązyli za Tobą :D

Pozdrawiam serdecznie 8)
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Gratulacje !!

Odpoczniesz teraz od niepotrzebnych komentarzy w samochodzie :)
Czerwony potwór
artuross

Post autor: artuross »

voti pisze:Gratulacje !!

Odpoczniesz teraz od niepotrzebnych komentarzy w samochodzie :)
To zalezy - jak bedzie kierowal o zona obok to dopiero bedzie mial jazde:/
Wiem co mowie bo tak kilka lat przesmigalem:D jedyne wyjscie to niech baba autem kieruje a ty wtedy bronki walisz ^^

Pozdrawiam
legion

Post autor: legion »

arturos teoretycznie juz sam na te bronki wpadlem , tylko jeszcze nie mam odwagi zonie powiedziec ( jeszcze sie biedactwo zrazi do auta :twisted: ) acha i cały czas mam cos twojego he he
artuross

Post autor: artuross »

legion pisze:arturos teoretycznie juz sam na te bronki wpadlem , tylko jeszcze nie mam odwagi zonie powiedziec ( jeszcze sie biedactwo zrazi do auta :twisted: ) acha i cały czas mam cos twojego he he
podjade opijemy i zabiore :pp

pozdro
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 912
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Problem się pojawia, gdy twoja połowa jest świetnym... kumplem do picia :). Ja tam lubię jeździć, moja Aga też, ale też lubimy razem imprezować. Najlepiej to szofera zatrudnić :P
Gratuluję zdania egzaminu.

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
ODPOWIEDZ