mojego sezonu ostatnie tchnienie :-/

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Franz

mojego sezonu ostatnie tchnienie :-/

Post autor: Franz »

powitac.

nawet mi sie pisac nie chce,bom zly to raz, a dwa troche nie moge bo zabandazowane lapy mam i bola :-/, moze wiec tak policyjnie:

data:
poniedzialek godzina ok 17.00
miejsce:
Ul.Paderewskiego przed przejazdem kolejowym
opis zdazenia:
zajechanie drogi przez golfa kolor ciemny,nr rej PN .....
i uciekcza z miejsca wypadku.
Straty:
w motocyklu paraktycznie zadne.
moje: zbite i poobdzierane kolano i biodra
rece no i dlonie - nie mialem rekawiczek :-/ nie zycze nikomu takiego bolu

3majcie sie...
Mati

Post autor: Mati »

a tak bylo pieknie tak sie fajnie ganialo a ty masz. ale dobrze ze nie jest gorzej z Toba choc i tak juz nie ma co jezdzic bo zimno ze ho ho. 3m sie stary wracaj do zdrowia Murzyn :angry_smile:
Gość

Post autor: Gość »

Wracaj do zdrowia, ubieraj rękawiczki.............., uważaj na siebie. Pozdrawiam!!! Be-Be :cry:
Gość

Post autor: Gość »

:cmok: ........ To jeszcze raz ja!!! Więc mam nadzieję że szybko wrócisz do zdrowia.... pozdrawiam i całuję Cię moooooooocno...... :cmok: Odezwij się raz na czas :cmok: I pamiętaj...że siła............... (no nie ważne-nasza tajemnica no nie??)
Buźka Pa! Pa! ......B.K
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Stary, looz, nie boj nic. Zalatwimy wszystkie Golfy.

Wiem jak to jest przeleciec przez maske samochodu, nic przyjemnego, tyle ze ja mialem to szczescie ze spadlem na pobocze i mieka trawa z butelkami mnie przytulila.

Zrob rysopis sprawcy, i ja zajme sie reszta.
Murzyn i smaruj raczki rumiankiem :D

:angry_smile:

Pozdrawiam
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
Franz

Post autor: Franz »

Dzia moj ziomeczku :)
Lapska mam narazie w bandazach i plastrach i przezywam katorgi przy ich zrywaniu i jakims mazidlem smarowac karza :(

a co do rysopisu to lipa za duzo fikolkow robilem i nie widzialem golfa dobrze :(

:angry_smile:

pees. murzyn for you Mati
ppees. Dzia Bebe :cmok: a 'sila.....' sie przyda :)
Mati

Post autor: Mati »

ja sie podpisuje pod Neonem , czlek dobrze mysli tylko dajcie mi qrde prawko :) Murzyn :angry_smile:
posiadacz golfa

do neona

Post autor: posiadacz golfa »

kto to jest ten neon??? to jakis kretyn? zalatwi wszystkie golfy a ta jego ksywa naprawde kozacka i czym on sie zajmie ..........??? zalatwi wlasnego klocka gdy pociagnie za spluczke. a gosc ktory przeleciał przez maske niech wraca do zdrowia i pozdrowienia dla niego
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Re: do neona

Post autor: Neon »

posiadacz golfa pisze:kto to jest ten neon??? to jakis kretyn? zalatwi wszystkie golfy a ta jego ksywa naprawde kozacka i czym on sie zajmie ..........??? zalatwi wlasnego klocka gdy pociagnie za spluczke. a gosc ktory przeleciał przez maske niech wraca do zdrowia i pozdrowienia dla niego
Bez obrazy "posiadaczu" to taki "ups" zarcik byl :twisted:
Nie znasz NEONA ?? wszyscy go znaja, zapytaj ich.

Co do spluczki od klocka to spluczke mam w automacie, wiec nic sie nie martw.

A zajme sie polerka felg od mojego czarnego rowerka (7.5)

Pozdrawiam
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
posiadacz golfa

do neona

Post autor: posiadacz golfa »

wszyscy znają ....? kogo znają.... neona chyba tylko u ciebie w domu a co ty ziomalu jestes taki tempy ze kibla nie obslużysz tylko musisz miec automatyczną spłuczke tylko uważaj bo ci kiedys moze d..e wciągnie i rowerek ci nie pomoże jeszcze raz pozdrawiam gościa który przeleciał przez maske
Hugo

Post autor: Hugo »

Gościu posiadaczu GOLFA. A ty co ksywy nie masz, moze imie posiadasz ??
Forum to nie miejsce na takie teksty !!
Jak coś masz do kogoś to wal bezpośrednio..
Neon jak by co to pomagam ci w kasowaniu ciemnych vw w naszym miescie ostatnio jak wiesz tez mialem problemy z takim autem.
Pozdrawiam hej
Franz

Post autor: Franz »

No to ja jestem ten kogo usilnie tak pozdrawiasz mimo ze przez maske nie przelecialem ale i tak dziekuje bo gbur nie jestem, ale cos z Twoja kultura nie tak.

Kim ty jestes ze wchodzisz tu sobie tak i wrzucasz uzytkownikom nawet ich nie znajac co?
Jakies zasady obowiazuja nawet w necie.

Jak zapewne zauwazyles to jest forum dwu a nie cztero kolowe wiec jesli
tylko tyle masz do powiedzenia to daruj sobie i zmien forum.
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Posiadaczu golfa, a moze ty masz jakies komplexy ?? W domu wszystko OK ??
Bo jesli chcesz to mam kilka numerow do poradni :twisted:

K..wa gosciu, wstapimy na ubita ziemie, wyskoczymy na gole klaty, i zobaczymy kto ma wiecej wlosow na jajach :evil: !! Tylko ze u Ciebie na wsi chyba nie ma gdzie ??

I jak masz tyle odwagi co na forum, to sie k..wa przedstaw, bo inaczej Cie znajde i przybije Ci gwodzwiami kota do drzwi od chaty, zaoram podworko i posadze srubokrety.

P.S.
Franz delete this animal-fucker.
Hugo dzieki za wsparcie.

Pozdrawiam i :angry_smile: 4 all
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
Franz

Post autor: Franz »

Spokojnie Neonik, niebedziemy tacy sami :) dajmy czas czlekowi na samokrytyke i wnioskow wyciagniecie bo sie nam z tego zaraz troll zrobi
BTW to mielibysmy pierwszego trolla na Bractwie :)

Dla nie wtajemniczonych:

Troll - to takie zjawisko, gdzie uzytkownik spoza danej grupy, forum pisze posta kontrowersyjnego, zaczepnego by wywolac lawine postow stalych uzytkownikow i spowodowac bicie piany przy jego uciesze.

w czasach modemowych bylo to bardzo nie porzadane zjawisko.

a co by temat zmienic to dzis jest impra u Marcina - Mlodego wiec pytac Tuloka co i jak i przybywac, ja tez bede tylko jakos sie w mumie ubrac musze :)

murzyn :angry_smile:
Ostatnio zmieniony wt, 19 paź 2004, 00:35 przez Franz, łącznie zmieniany 1 raz.
Mati

Post autor: Mati »

ogolnie to bez komentarza . co to k... za zioml niech spada :x :twisted: i Franz mam do Ciebie prosbe wpadnij wieczorkiem na Gg bo mam sprawe. pozdrowka Murzyn :angry_smile:
Neon tak 3m wyrwac chwasta :twisted:
ODPOWIEDZ