Co z ta sobata ....freestyle master

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Mati

Co z ta sobata ....freestyle master

Post autor: Mati »

witam bracia . moje slowa dedykuje glownie Franzowi ktory wspominal cos o bike'owych wygibasach :D i ja juz sie nie moge doczekac bo w formie jestem niesamowitej i chce pokazac ludziom jak sie jezdzi DSK(domowym sprzetem kaskaderskim) tylko marzy ,i sie rzeby to bylo gdzies niedaleko bo wiesz jak z moimi uprawnieniami pozdrawiam kolojcie ludzi i do dziela katowac nasze bike'i. Murzyn dla wszystkich a zwlaszcza dla zychlina :)
:angry_smile: :twisted:
Franz

Post autor: Franz »

no cosik wymyslimy na pewno, oby tylko nie padalo bo dzis lipa :-/

murzyn :angry_smile:

pees. no a ja chetnie bym z twych lekcji jeszcze skorzystal :)
ppees. pozwolilem sobie wlaczyc ci buzki w twym poscie :) to tak z symaptii nie to, ze bym cie przekupic chcial ;)
panika

Post autor: panika »

tak tak jazda na gumie to jest to :D
Gość

Post autor: Gość »

ganianko nieliczne ale bylo i oby tak dalej.I Franz katuj sprzeta bo potrafi oj oj....... :twisted: pozdrofka luydziska narazie :angry_smile:
Mati

Post autor: Mati »

to ja tylko zapomnialem sie zalog Murzyn :angry_smile:
Franz

Post autor: Franz »

z gazu guma juz coraz bradziej wychodzic mi zaczyna :D

szkoda tylko ze nam sie juz ciepelko konczy.

Murzyn :angry_smile:
Mati

Post autor: Mati »

oj idzie idze tylko zeby mozena bylo juz tak sobie bujac na jednym z przelaczaniem biegow. trening czynie mistrza:) i trzeba przetrzymac bol rak , wiadomo o co chodzi
Murzyn :angry_smile:
ODPOWIEDZ