spotkanie 16-17.09

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

legion

Post autor: legion »

ok WinCent. zapisz sobie mój nr tel : 509 516 569 cobys dał znac jakos lub podaj swój nr. w kazdym bądz razie byloby milo gdybys potwierdził jutro kolo 11 ze jedziesz juz
Abe bede czekał na błoniach!
WinCenT

Post autor: WinCenT »

powiem krótko

BYłO piii :D

wielkie dzieki dla chłopakow za tripa :P [/img]
legion

Post autor: legion »

a ty juz na necie? lepiej zbieraj sily na nastepny raz he he he
Marecki_s

Post autor: Marecki_s »

Szkoda że nie dojechaliście na pas.
24.09 szykuje się jakaś impreza na pasie, jak coś więcej będe wiedział, to dam cynka.

_______________
LS 650 Savage'88
_______________
legion

Post autor: legion »

no nie dalismy rady , ale za to jakie miejsce na spotkanie BS pokazał nam hikor! szkoda ze cie nie bylo. ale nie martw sie : zgodnie podjelismy decyzje ze impreza bedzie cykliczna :D czekamy na ciebie nastepnym razem.
ps zrobilismy dzis prawie 350 km :D
hikor

Post autor: hikor »

Heloł Bracia :)
Dzięki za wspólną polatankę. Jeszcze mnie w krzyżu (czytaj: dużo niżej ;) ) łupie. Traska była przecudowna, pogoda jak marzenie, placek po węgiersku pyszny, oponki zamknięte (terenowa kostka :shock: ) na najlepszych winklach w Polsce.
Trza powtórzyć!
Pozdrawiam.
hikor
legion

Post autor: legion »

hikor dzis znalazłem tez ładne winkielki w poblizu nas . co prawda nie tak piekne i cudne jak te twoje ilosc tez mniejsza ale za to droga wezsza he he no i traktor moze nadjechac z przeciwka ( dodatkowy przyplyw adrenalinki) :D no i bardzo krótko . :(
wiadomosc dla innych ktorzy tak jak my z roznych powodow nie pojada do kamienczyka : za tydzien robimy ripleja (chyba) :peace:
ps hikor traska przecudna ale dzieki tobie to ! wiec nie badz taki skromny - my bysmy sami tam nie trafili :beer:
ODPOWIEDZ