spotkanie 16-17.09

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

legion

spotkanie 16-17.09

Post autor: legion »

witam Braci! sezon sie kończy już nie dlugo więc może zdążymy jeszcze wspólnie pokrążyc po okolicach? proponuje spotkanie 16-17 września.co wy na to?mam nadzieje ze ktoś bedzie chetny!
Marecki_s

Post autor: Marecki_s »

Jeśli tylko czas mi pozwoli, to bardzo chętnie.

_______________
LS 650 Savage'88
_______________
hikor

Post autor: hikor »

Witam.
W sobotę niestety pracuję do nocy. Natomiast całą niedzielę mogę zarezerwować na śmiganko jeśli ten dzień wybierzecie.
Pozdrawiam.
hikor
legion

Post autor: legion »

mnie pasuje i jeden i drugi dzien byleby aura dopisala.planu jako takiego nie ma a ja osobiscie mam kilka propozycji : pierwsza to ze możemy podjechac gdzies do osciennego miasta i tam spotkac sie przy zlocistym tudziez cocacoli z bracmi naszymi .
druga to posmigac po okolicy nabic razem pare kilometrow potem miasto a moze na koncu jakies ognisko . takie sa moje pomysły ale nie upieram sie ze sa one trafione.oczekuje ze sie tez wypowiecie a przede wszystkim ze uda nam sie wreszcie spotkac razem ! pozdrawiam
Abe

Post autor: Abe »

ja sie pisze na sobote od 18 i niedziele
tyle tylko gdzie?
legion

Post autor: legion »

ok wrescie konkretna odpowiedz! mi tez bardziej pasuje niedziela i popoludnie w sobote. mam nadzieje ABE ze jestes w szczecinie.to zalezy gdzie ci pasuje - ja mieszkam w centrum , marecki w stargardzie wiec proponuje spotkac sie na jakiejs stacji bezynowej i potem na stargard i dalej , dalej , dalej:) nie wiadomo jak Wincent .a co powiesz na stacje shela na Gdanskiej ? tej naprzeciwko stoczni parnica.okolo 11 (?)
w razie czego dryndajcie :509516569
hikor

Post autor: hikor »

Witam.
No to niedziela o 11-tej na stacji Shell naprzeciwko Parnicy.
hikor
WinCenT

Post autor: WinCenT »

ja nadal nic nie wiem :(
jutro dam znac co i jak, ale checi na spotkanko mam jak najbardziej
jestesm z pomorzan takze miejsce spotkania mi jest obojetne :D

jak dam rade to bede na shellu na gdanskiej o tej 11 :P
Marecki_s

Post autor: Marecki_s »

Jeszcze nie wiem do końca czy uda mi się przyjechać, ale w razie co, to termin miejsce i godzine znam.


_______________
LS 650 Savage'88
_______________
Abe

Post autor: Abe »

w niedziele planuje z vito1984 i z jednym KTM poleciec na pas do stargardu gdziej tak po południu wiec jak się uda to moze ktos tam wpadnie.

postaram sie byc o 11 na shelu na gdanskiej! moze sie troche spoznie to moto trzymam u kumpla! Co do długości trasy to nie za daleko bo mam ograniczoną ilość zupy w baku.
Czy ten shell to jest koło salonu hiundai? - nie chce gdzies niepotrzebnie smigac bo zabardzo jeszcze szczecina nie znam.
tak do szybkiego kontaktu moj nr tel. 606634415

tak więc na shellu na gdanskiej - chyba ze błonia bardziej wam pasują....
legion

Post autor: legion »

Abe no problem! ja moge byc na bloniach tak za 15 min 11. mieszkam niedaleko .potem polecimy na shela !
Marecki_s

Post autor: Marecki_s »

Gdybym nie dojechał na Shella, to po południu będe na pasie w Stargardzie.

_______________
LS 650 Savage'88
_______________
Abe

Post autor: Abe »

legion - to spotykamy się na błoniach za urzedem miasta. jakby za 15min 11 nie było mnie jeszcze to zadzwoń, jak nie odbiore to znaczy ze za moment bede...

i tak propos: MAM PROBLEM!!!

nie wiem co się stało, ale jak jade sobie moto miedzy 60-90 i puszczam kiere to moto zaczyna trząsć kierownicą jakby w shime wpadał. po 90 przestaje i zaczyna znowu przy 120-130 - co to może być.
Opony są chyba ok, nie ma luzu na głowce, felga prosta, wycieków z lag nie było-ma ktoś pomysł. pozatym mam wrazenie ze modo mi troche buja jak jade po prostej.... no chyba ze wszytsko jest ok i to ja mam zryty garnek....
WinCenT

Post autor: WinCenT »

ja sie zbytnio nie znam ale moga byc luzy w kierownicy - ja tak mialem

posprawdzac, podokręcać i moze pomoze :D
WinCenT

Post autor: WinCenT »

co do jutrzejszego spotkanka

bede na bank

tylko dojade dopiero jakos 11,30 na tego shella takze jak cos to poczekajcie

do jutra :P
ODPOWIEDZ