Konin i okolice!!!

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Siwy

Konin i okolice!!!

Post autor: Siwy »

Konin i okolice!!! Panie i Panowie czy w tym regionie się coś dzieje?
Mieszkam tu od końca maja jeżdze szukam jakiegoś kontaktu co by w kupie pojeździć, a tu kompletna cisza???? Widzę po zarejestrowanych osobach, że jest tu kilku przedstawicieli tego terytorium, ale na drogach ni widu ni słychu. Może maci w Koninie jakieś miejsce gdzie się spotykacie itp. Jakieś wspólne wyyjazdy???A jak się nic takiego nie dzieje to może czas co by zaczęło się coś dziać!!!
Liczę na jakiś odzew.
Hugo

Post autor: Hugo »

Witam witam !!
W Koninie sporo się dzieje 8) od spotkań w klubach do wspólnych wyjazdów typu: Polonia Cup, Bałtyk, jednodniowe wyprawy w okolice Konina. Udało nam się stworzyć świetna grupę która dobrze się dogaduje i wyraża chęci do dalszego spotykania się i utrzymywania kontaktów.
Mam nadzieje ze dołączysz się do nas :faja: bo czym nas więcej tym lepiej.
Jeśli chodzi o miejsce spotkań hmm nie ma jeszcze ustalonego takiego miejsca.
Staramy się wpisywać na forum gdzie i o której spotkanko ,ale zazwyczaj umawiamy się sms-em .
Słyszałem ze wybierasz się do Ryni na zakończenie sezonu BS tam będziesz miał okazje poznać prawie cala nasza zaloge :twisted:

Pozdrawiam hej
Gość

Post autor: Gość »

Chcę pojechać do Rynii, ale jeszcze mam znak zapytania i może sie okazać, że nie będę mógł tam pojechać.
panika

Post autor: panika »

Witam witam Stary jak chcesz z nami pośmigać to poprostu sie umów na forum lub nas zaproś do siebie i temat załatwiony Ekipa super zgrana i przyświeca nam jeden cel MTOTCYKLE I WYPRAWY NA NICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Poza tym w Rychwale działa klub motocyklowy STOCZNIA Więc rozejżyj sie troszke wokół siebie a napewno kogoś poznasz na dwuch kołach Do zobaczenia PANIKA
Siwy

Post autor: Siwy »

Stary dzięki za radę, ale jeśli chodzi o klub stocznia to nigdy takiego nie bylo. Było to stowarzyszenie, apoza tym nie istnieje od jakiś 3 lub 4 lat. Byłem przy jego narodzinach i przy smierci też. :) Więc....
Z całego zamieszania oprócz Maji który śmiga teraz w MC Gremium nie ma nikogo kto jeździ....
panika

Post autor: panika »

witam Więc skorzystaj z mojej rady i umów się z nami przez net i masz już z kim śmigać Tylko że my jeżdzimy w większości na fkach i erkah A ty z tego co czytałem nie lubisz plastików Morze zmienisz zdanie jak się spotkamy i pogadamy Ja wychodze z założenia że nie ważne na jakim modelu jeżdzimy najważniejsze że jeżdzimy i to jak jeżdzimy!!!!!!!!Dlamnie dzień bez motocykla to dzień stracony Pozdrawiam PANIKA PS Ja mieszkam na Chorzniu moje gg 4611527
Siwy

Post autor: Siwy »

Panika słuchaj, ja nie dyskryminuje, ani nie olewam palstików. Dla mnie moto to moto. Jak sam piszesz najwżniejsza jest jazda i to wszystko.
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Moto jest moto, ale plastik RULES.

Witam wszystkich, i pozdrawiam Maje, looz gosciu.

Najczesciej spotykamy sie kolo godz 18:03 lub 19:07 przed TP kolo basenu na radzie.

Pozdrawiam i MURZYN :angry_smile:
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
Franz

Post autor: Franz »

Neon pisze:Moto jest moto, ale plastik RULES.
no sie zgodze:)
Witam wszystkich, i pozdrawiam Maje, looz gosciu.
Maja i tak nas nie czyta no ale jesli jego to i Jankesa od razu:)
Najczesciej spotykamy sie kolo godz 18:03 lub 19:07 przed TP kolo basenu na radzie.
chyba na rondzie co?:P ale czekaj o 18:03 ? a nie o 18:04? ;)
Pozdrawiam i MURZYN :angry_smile:
Murzyn murzyn :)
panika

Post autor: panika »

Nasz neon jak zwykle jest zakręcony ha ha ha Do zobaczenia
Siwy

Post autor: Siwy »

A dzisiaj będziecie?
panika

Post autor: panika »

dziś raczej nie bynajmniej ja nie mogę bo pracuje Morze na niedziele??
Siwy

Post autor: Siwy »

TO NIEDZIELKA WIECZORKIEM KOLO 20:00?
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Ja mysle ze jesli Polkownik Pieniazek pozwoli i Kapral Paliwko sie zgodzi, to jesli Szeregowy Pogoda bedzie to sie spotkamy w niedziele, kolo TP ale godzine ustalam na 20:07


Pozdrawiam i MURZYN dla calego PLASTIC SQUAD'u

Narazie :angry_smile:
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
Hugo

Post autor: Hugo »

te godziny 07 albo 04 to poślizgi Neona :wink:
Lubi chłopak pooglądać się za kobietkami zanim przyjedzie na spotkanko co łączy się np :D z parkowaniem motocykla w pozycji leżącej :?
Pozdrawiam hej
ODPOWIEDZ