Porzegnanie lata

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
panika

Porzegnanie lata

Post autor: panika »

Witam BS KONIN Morze zorganizujemy sobie porzegnanie lata ????Nie wszyscy pojedziemy do Ryni z rużnych przyczyn Ale morze sami coś zorganizujemy we własnym gronie jakiś gril??Jest kilka atrakcyjnych gospodarstw agro turystycznych w naszych stronach więc morze w jednym z nich ???????Atrakci napewno nie zabraknie Liczą sie tylko chęci i wspulnymi siłami coś zorganizujemy Jeszcze jedno kto ma czas i ochote powinien jechać do RYNI napewno impreza bedzie zajebista Nasze spotkanie proponuje zorganizować w pierwszą sobote pażdziernika Wypowiedzcie sie na ten temat i powiadomcie tych co netu nie mają Do zobaczenia PANIKA
Franz

Post autor: Franz »

Checi to zawsze sa Panikus, gorzej ze srodkami.Ale pomysl dobry aczkolwiek juz wstepnie obgadywany byl.

Jesli nam Rynia wypali to mysle ze chlansko w naszym gronie samo sie jakos zorganizuje :)

:angry_smile:
Hugo

Post autor: Hugo »

Witka
Franz a ty jedziesz do Ryni ??
Bo wszyscy cos tam mówią, a nie ma konkretow. Jak by co to czym jedziesz ??
Franz

Post autor: Franz »

No juz wiem ostatecznie.Mam juz bejmy i jade.

czym? samochodem a z kim? no jest taka pewna rodzinka calkiem mila zreszta co mnie przygarnac chce :)

:angry_smile:
panika

Post autor: panika »

Witam Ja niestety nie dostanę wolnego i mam wyjazd z glowy :(
Siwy

Post autor: Siwy »

To co z tym zakończeniem?
panika

Post autor: panika »

przydało by sie małe porzegnanie lata w Koninie musimy to zorganizować
Siwy

Post autor: Siwy »

Panowie, to może skończmy "gadać" i ustalmy małe spotkanko w sobotę koło 14:00 i pożegnajmy to lato.... :) co wy na to?
Data:9.10.04
Dzień: sobota
miejsce pod TPSA
Gdzie jedziemy? - wymyślimy.
ODPOWIEDZ