PINK FLOYD

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
panika

PINK FLOYD

Post autor: panika »

Witam was bracaia i siostry i zapytowuje się o taką żecz Czy ktoś słucha z was mujzyki PINK FLOYD DEPECHE MODE CAMEL a morze innej kapeli rockowej ??????????? gorąco pozdrawiam PANIKA
Husky

Post autor: Husky »

Ja słucham PF i DM .
panika

Post autor: panika »

więc jest nas 2 :D A którą płytę cenisz sobie naj bardziej i dlaczego???????dzieki za odpowiedz Gorąco pozdrawiam PANIKA
Asia

Post autor: Asia »

Cześć Panika!
Ja też lubie Pink Floyd, choć dopiero niedawno miałam okazję poznać ich twórczość i przyznam szczerze, że nawet przemawia do mnie :) DM- równiez jestem jak najbardziej na tak :!: Choć i tak uważm, że nic nie przebije mojego kochanego Guns'n'Roses :!: Dla zainteresowanych polecam także Deep Purple :)
Pozdrawiam



MURZYN :angry_smile:
panika

Post autor: panika »

Witam Bardzo dziekuje za podjęcie tematu muzycznego na stronach BS A już myślałem że to strefa ciszy ha ha ha Morze kiedyś wpadniecie do mnie to posłuchamy muzy i podyskutujemy na ten temat Zachęcam do kontynuowania tematu Aśa jesteś super Pozdrawiam PANIKA
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Jednym z moich ulubionych zespolow jest : FUTURE SOUND OF LONDON.

Pewnie nikt z Was nigdy tego nie slyszal, ale zachecam do posluchania.
Fajnie ryje banie, i troszke do tylu mozna pochodzic !! :D

Pozdrawiam i polecam
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
panika

Post autor: panika »

Neon ty jesteś boski !!!!!!!!podżuć mi coś do posłuchania to sam ci opowiem muj film ha ha ha
ODPOWIEDZ