Frakcja Konin juz zaczeta?:)

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Franz

Frakcja Konin juz zaczeta?:)

Post autor: Franz »

No co jest i co tak cicho? Juz dwa dni minely. Zadnych pochwal ani zalow?Podobalo sie czy nie? Opinii oczekuje.Mamy sie widywac czesciej? nie smakowalo piffko? :D

Pisac tu co sie podoba, a co nie co byscie chcieli a co wam nie pasuje.Bo nam zaraz jesien lisci naniesie worek caly i tyle bedzie z latania.

To jak zakladamy oddzial konin? Bawimy sie czy nie?:)

Murzyn :angry_smile:
panika

Post autor: panika »

Witam Ja podziwiam twuj entuzjazm i zapal tylko sam jestem zapracowany i nie moge sie udzielac a szkoda Morze jutro sie spotkamy???????Do wawy postaram sie jechac w kupie zawsze rażniej Oddział konin??praktycznie już dziala ale jeśli chcecie stworzyc coś bardziej konstruktywnego to niech słowo czynem sie stanie W gruncie rzeczy i tak jeden przyswieca nam cel Najlepiej jest spotkać sie i przedyskutować co kto i jak to widzi Trzeba ustalic jakieś władze i opodatkować się chociażby na koszulki z naszymi ksyfkami i logo Jest nas tu nie mało jak na taka prowincje i ktos musi sie zato wziąść Jest diktatore jest porządek Gorąco pozdrawiam PANIKA :angry_smile:
Mati

Post autor: Mati »

no Franz nie ma innej opcji "zakladamy oddzial konin" koncept zajeb... spotkania sa naprawde fajnym pomyslem oby tylko pogoda dopisywala i zeby wszyscy mogli sie stawiac. a z tymikoszulkami(panika) to naprawde jest bomba pomysl. stawic sie tak np. w wa-wie to gosciu... pozdrawiam Murzyn :angry_smile:
Siwy

Post autor: Siwy »

I na gadaniu się skończyło...
Chopoki... do dzieła nie zachowujcie się jak baby :)
Abo jeżdżamy na moturach, abo se bzdurzymy pod nochalami
;)
Franz

Post autor: Franz »

Siwy pisze:I na gadaniu się skończyło...
sie nie skonczylo tylko sie zaczyna, powoli mocy urzedowej nabiera, kolega nie wtajemniczony ;) jak czas nadejdzie to sie dowie :)

zdruffka
Siwy

Post autor: Siwy »

Franz koleszko drogi :) co to ma znaczyć???
Nie wtajemniczony??? co to sabat czarownic, tajne zgromadzenie ???
Oj będzie dym Siwy dym :)
Siwy

Post autor: Siwy »

Aha czekam na wtajemniczenie, ja niepokorny, młody...
P.S. Oczywiście pod warunkiem, że szacowne prezydium (rada starszych) uzna to za stosowne ;)
Franz

Post autor: Franz »

Siwy pisze:co to sabat czarownic
Black Sabat z pylu powstaje i decydowal bedzie jak godzina wybije :evil:

:):)

a tak na powarznie to cosik wymysle i wam tu szanownym czlonkom przyszlym na forum wyloze :) mamy cala zime :)

murzyn :angry_smile:
Siwy

Post autor: Siwy »

co sie dzieje ze nic sie tu nie dzieje?
Franz

Post autor: Franz »

jak sie nie dzieje jak dzieje
co to za insynuacje co? :)

P.S. Tulok dzis mnie nie bedzie bom na obczyznie i wracam dopiero jutro i zaraz VFRą bede latal :) odezwe sie jutro to pogrzejemy :)

murzyn :angry_smile:
ODPOWIEDZ