Wypad do zamku w Baranowie Sandomierskim

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

Zielony

Wypad do zamku w Baranowie Sandomierskim

Post autor: Zielony »

Pewne ustalenia padły na naszym niezbyt licznym spotkaniu w Tawernie. W tym między innymi wypad do Baranowa Sandomierskiego pozwiedzać tamtejszy zamek. Więc działajmy :D . Byłem tam wczoraj rozpatrzeć się w sytuacji. Wygląda to tak:
opłaty:
- 2 złocisze za strzeżony parking przed zamkiem
- 10 zł ( 6zł ulgowy ) za zwiedzanie całości kompleksu z przewodnikiem

Wszystkiego można dowiedzieć się ze strony internetowej zamku http://www.baranow.motronik.com.pl

Droga od Mielca do Baranowa......w całości nie tragicznie, ale cała ta trasa jest remontowana i w trzech miejscach są ustawione światła i przejezdny jest tylko jeden pas. Kawałkami dość duże koleiny a i dziur w drodze nie zabraknie :? ale to jest tylko ten jeden krótki odcinek ( ok. 20 km ) . Nie szalejąc z prędkością objedziemy bezpiecznie.
PS. Glossy ta droga jest w sam raz na obecne możliwości twojej Suzy, więc myślę że nie będziesz tam bardzo odczuwał braku mocy :)

Teraz pozostaje tylko ustalic odpowiedni termin!! i to bedzie najtrudniejsze :? Myślę, że najodpowiedniejszy będzie któryś weekend.
Czekamy na lawinę propozycji :lol:
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wypad do zamku w Baranowie Sandomierskim

Post autor: glossy »

Moja propozycja AD. 10 lub 11 czerwiec 2006 . Może jeszcze jacyś suzukomaniacy z podkarpacia czytają i się chcą załapać na rekreacyjno-turystyczny wypad. Pisac ludziska pisać !!
Zielony pisze: PS. Glossy ta droga jest w sam raz na obecne możliwości twojej Suzy, więc myślę że nie będziesz tam bardzo odczuwał braku mocy :)
Masz szczęście ze jej nie powiedziałem bo by ci ryknęla z lewego albo prawego wydechu :).BTW spoko pójdziem na warsztat i mocy nie będzie brakować. :moto:
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Gradus

Post autor: Gradus »

Nooo.... zapewniam Panów, że jakbym był w Mielcu (u siebie), to bym nie odpuścił, ale tak to se mogę potęsknić najwyżej :( Tradycyjnie proszę o wypicie piwka za moje zdrowie.

Co ja słyszę ?? Tarnobrzeską drogę remontują ? Świat stanął na głowie ! :lol:
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

03.06 i 10.06 mam wesela
więc odpadam niestety
moze po Bożym Ciele ?
Czerwony potwór
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

03.06 , 24.06 - wesela
16.06 - impra kumpla
10.06 Voti nie może, to chyba 18.06 będzie dobrym terminem . ( chciaż już sesja w toku będzie i 19-go już 3 egzamin :( )
Gradus pisze:Nooo.... zapewniam Panów, że jakbym był w Mielcu (u siebie), to bym nie odpuścił, (...)
... Co ja słyszę ?? Tarnobrzeską drogę remontują ? Świat stanął na głowie ! :lol:
Zpraszamy mimo wszystko ( dorze wiedzieć że w podkarpackim BS jest 4 nie tylko 3 działających członków :lol: ) . Co do drogi to podobno remontują (zielony sprawdzał szczegółowo trasę ) ,nie byłem ale teraz ogolnie wszędzie remonty dróg są : Krakowska E4, Rzeszowska E4 ( normalnie po 2 pasy w każdym kierunku ruchu ) , cały Rzeszów też rozkopują i dróżki remontują, będzie po czym śmigać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A wracając do terminu : ????????????????????
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Post autor: Zielony »

Mi raczej też 18 pasuje :)

A jeśli chodzi o drogę to tak Gradus cuda się dzieją :lol: doczekalismy sie remontu starej tarnobrzeskiej. Cały odcinek Mielec - Tarnobrzeg ma być poszeżony i odnowiony. Według planów do października ma być gotowe :D ale czy się wyrobią :wink:
a co do pifka :lol: nie musisz sie obawiać :beer: z miłą chęcią wypijemy twoje zdrowie (ale to już po powrocie, przecież nie będziemy jeździć po pijaku :twisted: )
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Zielony pisze:Mi raczej też 18 pasuje :)
a co do pifka :lol: nie musisz sie obawiać :beer: z miłą chęcią wypijemy twoje zdrowie (ale to już po powrocie, przecież nie będziemy jeździć po pijaku :twisted: )
:twisted: :twisted: :twisted: My gdy śmigamy złote lejemy tylko do baku :twisted: :twisted: :twisted:
A jak moto odpoczywa to tankujemy siebie, więc Gradus :beer:
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

17.06 byłby najlepszy ! jesli natomiast 18.06 to o ktorej wyjazd itd. ?
Czerwony potwór
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Wyjazd np. koło 11:00 żeby na 12:00 tam być . Przejdziem się po zamku z przewodnikiem, poźniej może śmigniemy na jakieś żarełko i droga powrotna :moto: . Długo nie mogę zabawić bo w poniedziałek egzamin i musze jeszcze do Rzeszowa dojechać. Mi pasuje tak żeby wrócić koło 17:00 .
Oczywiście wieczorkiem obiecane piwko za Gradusa !! :beer: !!
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Post autor: Zielony »

Mi jest w zasadzie obojętne czy bedzie to 17 czy 18 ! jestem elastyczny :lol: godzina odpowiednia, bo jeśli będzie to 18.06 to Ja też musze jeszcze później dojechać do Rzeszowa. Myślę że na zwiedzanie mo żna liczyć max 2 godz ( 12- 14), potem godzina na spokojne szamanie :je_pizze: i około 16 juz powinniście być u siebie!
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

No to jedziemy 17. :)
Czerwony potwór
wicherbg

Post autor: wicherbg »

Nie no moze jedenastego to bym sie zalapal a 17-18 mnie nie ma jestem we Lwowie. Oczywiscie innym transportem. A jak bedzie 18 to milego smigania. Napiszecie jak bedziecie jechac w bieszczady mam po drodze to napewno sie zalapie.
Zielony

Post autor: Zielony »

miło, że pojawił się w naszym "podkarpackim" gronie kolejny motórzysta Suz :D Witam :jumpie: !! co do jedenastego to trzeba by to szybko obgadać z pozostałą częścią naszego grona, czyli z Votim i z Glossym! Ja jak juz pisałem jestem elastyczny :lol: w każdy weekend jestem gotowy do drogi pod warunkiem, że nie pada! Wstępne ustalenia są takie, ze jedziemy 17 !! Jak wiadomo termin dostosujemy tak, aby pasował większości "Braci", jak narazie wszystko wskazuje na to, ze będzie to 17.06!! Jesli jednak wybierałbyś się tam 11 to daj znać na priv, może bym się dołączył. Wkońcu nie zaszkodzi odwiedzic zamek o jeden raz więcej :lol:
pozdrawiam
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Ostatecznie skuszę się na 17.06 tylko voti nie będę jechał z Dębicy tylko z Nowej Dęby, więc spotkamy się na miejscu. Prawdopodobnie pojadzie z Dębicy dwóch moich kumpli więc może się zgadacie . Jak tylko dadzą mi odpowiedź napisze :) . Tymaczasem sesja i byle do soboty !!
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

W sumie ten 18.06 jest ok ...
Czerwony potwór
ODPOWIEDZ