Adresy dobrych serwisow na śląsku

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Przemo_sno

Post autor: Przemo_sno »

W Sosnowcu na ul. Kukułek jest taki servis PIT STOP gorąco polecam, blisko Jaworzna. Servisowałem tam GS'a, a GSXR'a kupiłem za ich pośrednictwem. POLECAM
dogbert

Post autor: dogbert »

Przemo_sno pisze:W Sosnowcu na ul. Kukułek jest taki servis PIT STOP gorąco polecam, blisko Jaworzna. Servisowałem tam GS'a, a GSXR'a kupiłem za ich pośrednictwem. POLECAM
Eeee, zaraz jakiego gsxr-a ? I czy przypadkiem nie w okolicach ubieglych wakacji ? Bo widzialem cuda jakie potrafia zrobic - chyba ze na Zagorzu jest jeszcze jakis inny ale na 97% stawiam ze to o nich mysle.

ps. w ubiegle wakacje zaspawali w tloku dziure i bylo wielkie zdziwienie ze to nie gada :D
Przemo_sno

Post autor: Przemo_sno »

dogbert jak już masz zamiar coś krytykować to pisz dokładnie o co Ci chodzi, bo ja czytam twojego posta już któryś raz i nie potrafię go zrozumieć, czy piszesz o moim gsxr czy piszesz o drugim pit stopie ??
a wogóle to może byś się w jakiś sposób ujawnił, skąd jesteś, może jakieś zdjęcie byś wkleił, i przedewszystkim czym jeździsz. Bo w przywitaniach nie znalazłem żadnego twojego odpowiedniego na tym forum posta.
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

Abstrachujac od w/w polemiki:

gdzie mozna w najblizszej okolicy zalozyc TANIO alarm ?
Oczywiscie interesuja mnie tylko pewne miejsca, co nie znaczy ze jakies ASO musi byc
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
Przemo_sno

Post autor: Przemo_sno »

ByQ, mój szwagier jest specjalistą od alarmów, napisz do mnie na priva albo dzwoń podam Ci jego nr tel. i się umówicie. :)
Desmont
BS Brother
BS Brother
Posty: 1115
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 14:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Desmont »

ja polecam jak zwykle wiecie kogo (ratke w Mikolowie) jestem zadowolony.... a w polemike to hmm o PitStopie ma swoje zdanie nie bede sie rozpisywal na PW chetnie napisze
PZDR
Desmont
Suzi SV1000S '04 ;) najpiekniejszy dzwiek V-ki.
Co dwie lufy to nie jedna, co akrapki to akrapki

Obrazek Obrazek
GG2404004; tel. 607 082 621; skype: lukasz.pio
MotoChristo

Post autor: MotoChristo »

Skoro temat o serwisach to otwierają w najbliższy weekend Suzi Moto w Tychach
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Precyzując Twoje info:
Jutro tj. 21.04 o godz.10.00 rusza w nowym salonie w Tychach Karawana Suzuki. Więcej na ten temat TUTAJ
Po zakończeniu tego wydarzenia salon i serwis będa pomału wchodzić na pełne obroty.
Info zapodane przez A.Kucharczyka Suzi-Moto.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Ola_Su

Post autor: Ola_Su »

Eeee, zaraz jakiego gsxr-a ? I czy przypadkiem nie w okolicach ubieglych wakacji ? Bo widzialem cuda jakie potrafia zrobic - chyba ze na Zagorzu jest jeszcze jakis inny ale na 97% stawiam ze to o nich mysle.

ps. w ubiegle wakacje zaspawali w tloku dziure i bylo wielkie zdziwienie ze to nie gada :D

Mam pytanie:
Skąd takie wiadomości, że w Pitstopie ktoś spawał jakikolwiek tłok?
Dayan

Re: Adresy dobrych serwisow na śląsku

Post autor: Dayan »

Odswiezam temat. Sezon sie zbliza a mam do zrobienia w moto troche wiecej niz sam jestem w stanie zrobic. Cos sie zmienilo przez rok? Jakies nowe info ktos ma?

w sumie to sie zastanawiam nad PIT STOPEM bo blisko ale ile opinii dobrych to tyle zlych :/
Fero
BS Brother
BS Brother
Posty: 458
Rejestracja: wt, 22 maja 2007, 08:43
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bedzin

Re: Adresy dobrych serwisow na śląsku

Post autor: Fero »

CDM Katowice ul. Józefowska

a na marginesie, czy to Ty Dayan licytujesz sakwy na allegro ?
http://moto.allegro.pl/item304592652__s ... rnik_.html

mam podobne do sprzedania tylko że bardziej znamienite, bo Louisa
Fero
Intruder VS 1400
kom. 601479029
Dayan

Re: Adresy dobrych serwisow na śląsku

Post autor: Dayan »

Fero pisze:CDM Katowice ul. Józefowska
podjade i sprawdze
Fero pisze: czy to Ty Dayan licytujesz sakwy na allegro ?
http://moto.allegro.pl/item304592652__s ... rnik_.html
mam podobne do sprzedania tylko że bardziej znamienite, bo Louisa
to ja ;D co do sakw to napisze priva
ziutecki
Naciagacz Łańcucha
Posty: 235
Rejestracja: pt, 24 sie 2007, 19:55
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Adresy dobrych serwisow na śląsku

Post autor: ziutecki »

Dayan pisze:Odswiezam temat.
To i ja się podłączę; przy DK79 prawie na końcu Jaworzna w kierunku na Katowice zauważyłem ostatnio serwis Suzuki. Korzystał ktoś z ich usług? Jeśli tak, to proszę o info.
--
Ziutecki

VLR1800 BLACK '08
Fero
BS Brother
BS Brother
Posty: 458
Rejestracja: wt, 22 maja 2007, 08:43
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bedzin

Re: Adresy dobrych serwisow na śląsku

Post autor: Fero »

Ziutecki
serwis nazywa się Wamer i specjalizowali się kiedyś w sprzedaży i serwisie samochodów SUZUKI, teraz prowadzą nieautoryzowany serwis, nadal raczej samochodów, o motocyklach raczej niewiele wiedzą, chociaż pracownikiem serwisu w Wamerze był kiedyś mechanik, pasjonat i o motocyklach wiedział dużo, ale nie słyszałem nigdy dobrego zdania na temat firmy
Fero
Intruder VS 1400
kom. 601479029
Tifosi

Re: Adresy dobrych serwisow na śląsku

Post autor: Tifosi »

Jak dla kogoś kasa nie gra roli to polecam Suzi-Moto jest i w Tychach i w Bielsku, miło i przyjemnie a jak się wcześniej umówisz to i jakieś moto na czas serwisu do posmiganie można dostać.
Co do prywatnych warsztatów, to są chłopaki ze Złotej w Katowicach, troche imprezowi i czasem ich nie ma ale jak robią to dobrze robią :wink: , polecam też troszkę dalej Nieszporków z Gaszowic koło Rybnika, nie robiłem nic poważnego ale przegląd szybko tanio i przyjemnie, mają też sporo ubrań przywiezionych z zachodu w naprawdę dobrych cenach i zawsze troche motocykli, bardzo tanio można też dostać u nich części.
ODPOWIEDZ