[S] Suzuki Intruder Volusia VL800 2001r

W tym dziale możecie umieszczać ogłoszenia kupna, sprzedaży lub zamiany.
!! UWAGA !! Wszystko co nie jest zwiazane z motocyklami (lub będą to motocykle innej marki niż SUZUKI) bedzie kasowane.
Ten dział to nie forum do dyskusji.
bosek5
Podpatrywacz
Posty: 2
Rejestracja: pt, 17 sty 2014, 22:13
Województwo: podkarpackie

[S] Suzuki Intruder Volusia VL800 2001r

Post autor: bosek5 »

Będę zmuszony sprzedać motocykl Suzuki Vl800 Volusia sprowadzony do kraju 07/2009 z Litwy przez mojego brata. Malowanie czarno - biała perła.Użytkowany przez brata przez 2 lata. Następnie przekazany w moje ręce. Jesteśmy pierwszym właścicielem w kraju. Motocyklem jeżdżę 5 lat bez niespodzianek. Motocykl bezwypadkowy. W 04/2014 silnik przeszedł generalny remont. Z powodu wyciągniętego łańcuszka rozrządu. Zrobiony w zasadzie generalny remont - wymienione zostały cylindry z powodu wżerek na gładzi, pierścienie (oryginalne ściągane z USA), uszczelki, łańcuszki rozrządu, łańcuszek pompy olejowej, sprzęgło (EBC) filtr powietrza K&N - remont wykonywany dla siebie i przez siebie. Dysponuję zdjęciami z naprawy dla zainteresowanych. W tamtym sezonie wymiana opon (Bridgestone Exedra Max), renowacja lag z wymianą uszczelnień i oleju. Nowy akumulator. Motocykl przygotowany do jazdy nie wymaga wkładu finansowego. Stan wymianą oleju i filtra na ten sezon - Motul 5100. Polecam i zapraszam do oglądania. Fotki mogę przesłać na e-mail. Z racji stanu technicznego oraz włożonych środków finansowych cena jaka by mnie interesowała to 15000 bez dalszych negocjacji. Sam remont pochłonął ok 3 tyś zł nie licząc własnej pracy, do tego opony ponad tysiąc. Motocykl wystawiam na razie wsród braci Suzuzki. Jeżeli nie będzie zainteresowania będę ogłaszał w necie. Motocykl do oglądnięcia w Tarnobrzegu - Podkarpackie - tel. 506630627
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pt, 21 kwie 2017, 07:05 przez bosek5, łącznie zmieniany 2 razy.
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4259
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Volusia VL800 2001r

Post autor: Emil »

pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
ODPOWIEDZ