SV650

W tym dziale możecie umieszczać ogłoszenia kupna, sprzedaży lub zamiany.
!! UWAGA !! Wszystko co nie jest zwiazane z motocyklami (lub będą to motocykle innej marki niż SUZUKI) bedzie kasowane.
Ten dział to nie forum do dyskusji.
Kacperoski

SV650

Post autor: Kacperoski »

Witam mam na sprzedanie SV650, jest to mój pierwszy moto. Jestem drugim właścicielem w Polsce (trzeci w historii motocykla jeśli wierzyć poprzedniemu właścicielowi). Moto sprowadzony z Francji. Zarejestrowany (tylko) na A2. Rok produkcji 2005. Białe plastiki i bak, czarna rama.W zeszłym sezonie wymienione opona tył na Pirelli Diablo, wydech na Delkević, zębatki na Sunstra, łańcuch na DID - złoto - srebrny. Oc do 16-07-2016. Przegląd do 22-06-2017.Przejechane 27000. Data pierwszej rejestracji w PL to 29-03-2012. Jako ze był to mój pierwszy moto miałem przygodę ponad rok temu ... z płotem - wymieniona przednia lampa na nowa oraz cale amortyzatory wraz ze sprężynami (stare do wglądu). Lewy pad od podnóżka kierowcy do wymiany (zeszlifowana blokada idzie jeździć ale na dłuższą mete przeszkadza)
Z innych rzeczy to tak, małe wgniecenie po lewej stronie na baku, lewa manetka zaliczyła szlifa, lekkie odpryski na lakierze, wytarte manetki.
Do zrobienia jest tak: lewy podnóżek od kierowcy, wymiana płynu hamulcowego, objemka zabezpieczająca wydech (ktoś mi po prostu zawinął jak moto stał na parkingu po co to komu to nie wiem, na zdjęciach widać). Cena do negocjacji. Więcej zdjęć mogę podesłać na maila. Kontakt 669-077-007
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ