GSF 600 stacyjka nie działa

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Hube

Re: LwG

Post autor: Hube »

Na króTko, kurwaaaaaaa
renegades

Re: LwG

Post autor: renegades »

tu masz manual:

http://www.carlsalter.com/pdfs/Suzuki_G ... Manual.pdf

znajdź sobie stronę 18 z rozdziału 6 i tam masz schemacik.

OPIS USUNIĘTY jak coś to priv
Ostatnio zmieniony wt, 14 lip 2015, 08:21 przez renegades, łącznie zmieniany 1 raz.
Alexandra
Moderator
Moderator
Posty: 976
Rejestracja: pt, 28 cze 2013, 07:20
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Czerwieńsk
Kontakt:

Re: LwG

Post autor: Alexandra »

Wszystkie skręć ze sobą :) . Chyba że masz immobilizer :) to go też wywal. I proszę pisz bez błędów bo robisz wstyd Naszemu Województwu :(
Ostatnio zmieniony pn, 13 lip 2015, 16:28 przez Alexandra, łącznie zmieniany 1 raz.
KiedySiadamNaWSK,
TotalnyCzujeLuz,PaleSilnik,DajeKopa,ZaMnąTylkoKurz…


Kom. 662101027 Suzuki K1300 S
Kefir
Naciagacz Łańcucha
Posty: 186
Rejestracja: śr, 28 mar 2012, 21:13
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: LwG

Post autor: Kefir »

Lysyy97 pisze:To nie tak przyjacielu ! 6 kabli wychodzi ze stacyjki kturej nie ma prubowalem na kazdy sposub kreci ale nie odpala .....
z całym szacunkiem ...ciężko się Twoje posty czyta. Włącz autokorektę czy coś bo oczy bolą
MZ ETZ251............GSR750 będę tęsknił -> Red Fury->GSXS w lytrze...wariat

535 77 11 86
Kefir
Naciagacz Łańcucha
Posty: 186
Rejestracja: śr, 28 mar 2012, 21:13
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: LwG

Post autor: Kefir »

Lysyy97 pisze:Przepraszam za bledy ale mieszkam za granica, mam calkiem inne ustawienia klawiatury ,ale obiecuje cos z tym zrobic;)
uwierz mi że to nie od ustawień językowych klawiatury...
MZ ETZ251............GSR750 będę tęsknił -> Red Fury->GSXS w lytrze...wariat

535 77 11 86
Generał

Re: LwG

Post autor: Generał »

Lysyy97 pisze:O co ci kolego chodzi odpisz mi na temat,albo wcale nie pisz,jak przeszkadza ci moja pisownia pozdrawiam
A Ty w końcu dostosuj się do REGULAMINU !! Popraw avatar i nie spinaj się :angry_smile:
Hube

Re: LwG

Post autor: Hube »

Lysyy97 pisze:O co ci kolego chodzi odpisz mi na temat,albo wcale nie pisz,jak przeszkadza ci moja pisownia pozdrawiam
Mi także przeszkadzają Twoje błędy, pewnie nie tylko mi. Pisz poprawnie albo nie pisz w ogóle. Nie potrafisz się dostosować to poszukaj sobie bardziej wyrozumiałego grona. W kilku pierwszych postach wykazałes się głupotą nie odczytujac mało subtelnej uwagi z mojego pierwszego posta w tym temacie, arogancja w stosunku do osób zwracając Ci uwagę i proszacych o większą wrażliwość ortograficzna oraz próba zrzucenia braków w wykształceniu na jakieś wydumane ustawienia klawiatury.
Też mieszkam za granica i poza ąęóśłżńć, które czasami nie wchodza z klawiatury (a konkretnie z korektora) nie popelniam tak podstawowych błędów.

Tak więc rekomenduje powrót do zakresu programowego z podstawówki zamiast pyskowki na forum w pierwszych postach zaraz po przywitaniu. Tyle w temacie Twojej stacyjki mam do powiedzenia.
Generał

Re: LwG

Post autor: Generał »

a i jeszcze jedno... od kiedy to na stacyjke mówi się LWG???
zmień temat tak ażeby każdy kto by miał problem mógł odszukać i naprawić usterkę.
PS. Bądź fer wobec Nas ludzi, kolegów, braci, sióstr a My Tobie odwdzięczymy się tym samym...
Generał

Re: LwG

Post autor: Generał »

są pewne zasady moralne "kolego"
czy ktos na Ciebie krzyczy jak próbuje sie z Tobą zapoznać tak jak Ty teraz zachowujesz sie wobec Nas? Póki będziesz taki nieuprzejmy i nie zapoznasz się z zasadami to wątpię aby ktoś Ci pomógł.
Aczkokwiek Ty wolisz inną metodą poznawać ludzi rzucając wykrzyknikami !!
Jakiś czas temu ktoś podobnie zaczął, ale odpuścił przeprosił i jest o takim :beer: :spoko: kolegą.
ps. sugerujesz, że ktoś tu na forum jest nienormalny?
A kto rejestruje sie na forum wprowadza haos? To zupełnie tak jakbyś wlazł w butach od gnoju do kościoła i zaczął przeklinać...
nawet Nas nie znasz a już oceniasz. Nam za to wystarczy to co już napisałeś o sobie i od siebie...
ZERO KULTURY :?
AsikHB
BS Brother
BS Brother
Posty: 555
Rejestracja: pn, 26 lis 2012, 22:44
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Poznań, Kristiansand NO

Re: LwG

Post autor: AsikHB »

Chaos - nie "haos"...
Ludzieeee!
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6427
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Re: LwG

Post autor: KROPEK »

Zluzujcie gumy chłopaki, jeden problem jest rozwiązany, jedna strona powiadomiła drugą, że to forum polskie i po polsku pisane nie po murzyńsku. Druga sprawa stacyjka, ja polecam kupienie nowej po wizycie u elektryka, który to zdiagnozuje bo szkoda ciąć niepotrzebnie kable kiedy to może być sto różnych przyczyn a kolega za bogato nam nie opisał co i jak. Trzecia sprawa jak cię władza spotka z kablami na krótko to najpierw do lochu wrzuci a dopiero po jakimś czasie będzie pytać co i jak. Po czwarte takie triki proszę na pw aby nie kształcić małoletnich amatorów cudzych sprzętów. Podsumowując, nic z tych rzeczy się nie opyla, najtaniej wychodzi "warstat" bo może ako klękło albo kluczyk spadł i brak połączenia z immobilajzerem. Na elektryce znam się nie wiele ale na wróżeniu z fusów wcale.
Pozdrawiam :angry_smile:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
renegades

Re: LwG

Post autor: renegades »

rozdział 7 strona 10... masz tam taką tabelkę od ignition switch i opisane 4 stany co z czym łączy się przy konkretnej pozycji kluczyka.
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: GSF 600 stacyjka nie działa

Post autor: bohas »

Temat się rozjechał. Zamiast porad elektrycznych, porady ortograficzno-zasadowo-kulturalne.
Kolego Lyssy97 zmień avatar, klawiaturę na polską :luf: , nie obrażaj ludzi i poczytaj zasady.
Temat zamykam, jak masz coś do powiedzenia, to czekam na PW.
Zablokowany