Weekend majowy

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Kichol
BS Brother
BS Brother
Posty: 149
Rejestracja: śr, 22 kwie 2009, 20:09
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Skórzewo/Poznań

Re: Weekend majowy

Post autor: Kichol »

Witam!

Ja się wstępnie piszę, ale mogę być w dniach 30.04-02.05 (sobota-poniedziałek) ewentualnie jeszcze w piątek mogę przyjechać. Kumpela z pracy też wstępnie jedzie z mężem, ale raczej na jedną noc.
Jako, że nie mogę przyjechać moto (chyba, że Adam pożyczy mi swojego litra :D ) to biorę auto.
Zabiorę grilla i mózgojeba (sprzęt grający).
Proszę się decydować w kwestii terminu!

Pozdrawiam
k_kistowski@wp.pl
kom. 508 591 037
sartab

Re: Weekend majowy

Post autor: sartab »

Dla mnie termin od soboty do poniedziałku pasuje :) może jak uda się szybko zjechać z roboty to może nawet piątek wieczór.
piccciu
BS Brother
BS Brother
Posty: 604
Rejestracja: pt, 30 maja 2008, 15:47
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: Weekend majowy

Post autor: piccciu »

Uwaga! Robię listę chętnych. Bawić się będziemy tu:

http://www.boszkowo.info/?redir=mod_arts.php&id=232

Pokoje 4-osobowe z łazienką, prysznicem itd można zresztą to wyczytać. Ilość miejsc ograniczona.

Na razie zgłosili się:

Piccciu + Ania
Rosa + 1
LittleAngel + Sartab
Robsonn
Kichol + 2
SuperGee
Karus+1

Jeśli popełniłem tutaj jakiś błąd to dawajcie znać na PW.

Narazie rezerwacja obejmuję 4 pokoje po 4 osoby, ale jeszcze można nieznacznie zwiększyć. Jest już w boszkowie bardzo ciężko coś znaleźć na weekend majowy.

Pozdro!
Ostatnio zmieniony sob, 9 kwie 2011, 20:28 przez piccciu, łącznie zmieniany 3 razy.
SUZUKI GSF 600 S 97' ,... SUZUKI GSF 600 S K3',... Suzuki GSF 1250 SA K7,... ... ... ..Y MT-07 16'…,…ATAS 20’
721-23-55-33
Kichol
BS Brother
BS Brother
Posty: 149
Rejestracja: śr, 22 kwie 2009, 20:09
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Skórzewo/Poznań

Re: Weekend majowy

Post autor: Kichol »

Witam!

Po rozmowie z Picciem ustaliliśmy, że będziemy szukać jeszcze jakieś domki.
Są w Skorzęcinie dwa domki po 8 osób (znam faceta i już tam byłem) koło siebie, 4 łóżka do góry, dwa tapczany na dole, łazienka, kuchnia itd.

Termin (tylko) 29.04-3.05 czyli od piątku do wtorku. Koszt wynajmu dwóch domków w tym terminie to 2600zł, czyli:
2600zł/16osób=162,50zł na osobę na 5 dni
Myślę, że cena jest ok.

Proszę o waszą opinię.
Zbieramy 16osób i tylko na 5dni, żadnych 2,3 itd

Pozdrawiam
k_kistowski@wp.pl
kom. 508 591 037
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1606
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: Weekend majowy

Post autor: ROSA-magneto »

KICHOL nie mieszaj !!! zostajemy przy Boszkowie bo ja na 5 dni odpadam
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
adamhel

Re: Weekend majowy

Post autor: adamhel »

Witam ja niestety odpadam kasy brak alem może jakoś was odwiedzę :wink: POZDROWIONKA :wink:
sartab

Re: Weekend majowy

Post autor: sartab »

Ja trzymam sie wersji z Boszkowem. Dla mnie 3 dni to jest takie optimum póki co bo przed powrotem do pracy muszę dojść do siebie ;) No i pojeździć ile się da na zapas bo z czasem bywa kiepsko ;) Ale jak z Asią się zgadamy to może nawet i dłużej niż 3 dni wyjdzie.
piccciu
BS Brother
BS Brother
Posty: 604
Rejestracja: pt, 30 maja 2008, 15:47
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: Weekend majowy

Post autor: piccciu »

Hej dzisiaj wsiadłem w samochód z Robsonnem i objechaliśmy Boszkowo. Na razie znaleźliśmy zakwaterowanie dla 8 - 10 osób w domkach. Sytuacja będzie jasna w poniedziałek ostatecznie - czy domki, czy pokoje. W domkach jest taniej (30 zł), natomiast prysznice są wspólne na ośrodku. Chodzi po prostu o ilość miejsc wolnych, których już praktycznie nie ma. O wszystkim będę informował na bieżąco.

Pozdro!
SUZUKI GSF 600 S 97' ,... SUZUKI GSF 600 S K3',... Suzuki GSF 1250 SA K7,... ... ... ..Y MT-07 16'…,…ATAS 20’
721-23-55-33
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Weekend majowy

Post autor: Dealer »

a i ja się pisze czyli 1 skromna osoba !!! :)
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
piccciu
BS Brother
BS Brother
Posty: 604
Rejestracja: pt, 30 maja 2008, 15:47
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: Weekend majowy

Post autor: piccciu »

Cześć chłopaki i dziewczyny. Niestety w domkach nie znaleźliśmy odpowiedniej ilości miejsc. Miejsce naszego spotkania pozostaje już ostatecznie bez zmian - "Leśny Raj". Mamy 15 miejsc zarezerwowanych (czyli jeszcze 2 wolne). Wpłaciłem już zaliczkę. Pokoje mamy obok siebie, więc w środkowym będziemy mieli możliwość głośniejszego posłuchania muzyczki, a sądzę, że będziemy i tak chcieli sobie po prostu porozmawiać itp. Dojazd do ośrodka to jakiś kilometr drogi przez las. Obecnie stan wody w jeziorze jest jeszcze na tyle wysoki, że pomostu - tego co na zdjęciach wystaje jakieś 10 cm. Na przyszłość będziemy musieli jednak szukać kwater wcześniej.

Pozdrowionka, miłego dnia i jeszcze milszego wieczora :mrgreen:
Ostatnio zmieniony śr, 27 kwie 2011, 18:44 przez piccciu, łącznie zmieniany 2 razy.
SUZUKI GSF 600 S 97' ,... SUZUKI GSF 600 S K3',... Suzuki GSF 1250 SA K7,... ... ... ..Y MT-07 16'…,…ATAS 20’
721-23-55-33
Kichol
BS Brother
BS Brother
Posty: 149
Rejestracja: śr, 22 kwie 2009, 20:09
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Skórzewo/Poznań

Re: Weekend majowy

Post autor: Kichol »

Witam!

Ja się piszę na 3 dni.

Pozostałe dwie osoby ode mnie jadą na 2 dni, czyli 1 nocleg ( z soboty na niedzielę)

Pozdrawiam
k_kistowski@wp.pl
kom. 508 591 037
karus

Re: Weekend majowy

Post autor: karus »

Ja niestety planuje wyjazd i nie będę mógł być.
LittleAngel

Re: Weekend majowy

Post autor: LittleAngel »

No i super...do zobaczenia :)
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Weekend majowy

Post autor: Dealer »

ej...bo ja chce wziąć wędkę można tam gdzieś się zapuścić na rybki co by było coś na grilla na wieczór do wódeczki bo rybka lubi..... :P
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
LittleAngel

Re: Weekend majowy

Post autor: LittleAngel »

SuperGee specjalnie for you :D
Dla turystów odwiedzających Boszkowo stworzono wiele szlaków pieszych i rowerowych. Walory dla wędkarzy - Jezioro należy do typu sielawowego. W zatoczce położonej w południowej części jeziora w okresie wiosennym znajdują się tarliska takich gatunków ryb jak: płoć, wzdręga i lin. Tutaj też mają swoje miejsca do rozrodu leszcz i szczupak. Jezioro kryje też piękne okazy okonia i węgorza.


W Boszkowie czekają na Państwa także następujące atrakcje:

niesamowicie czyste jezioro Dominickie: woda wręcz krystaliczna
jeździectwo konne
windsurfing
żeglarstwo
kajaki i rowery wodne do wynajęcia
gastronomia dla każdego
dla chętnych także nocne rozrywki (dyskoteki, koncerty na żywo oraz lokale czynne do wczesnych godzin porannych)
liczne atrakcje turystyczne w okolicy (m.in. Przemęcki Park Narodowy)
w sezonie także wiele innych atrakcji.

» MAPA «

NUMER OFERTY: 9688
ODPOWIEDZ