Czy jest ktoś w Bractwie z ŁEBY

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

mungo

Re: Czy jest ktoś w Bractwie z ŁEBY

Post autor: mungo »

jeśli chodzi o Jastarnię, to polecam na pewno villę Nord (dość blisko morza), villę Korsarz (przy molo od strony zatoki, bardzo blisko do centrum).taka mała autoreklama - rodzice akurat budują taki mały pensjonacik, który na czerwiec będzie gotowy, więc wszystko nówka :) pokoje 2-3 osobowe z łazienkami myślę że za niewielkie pieniążki. Gdyby ktoś chciał, podam namiar
letko
BS Brother
BS Brother
Posty: 2621
Rejestracja: sob, 22 sty 2005, 17:16
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ustroń

Re: Czy jest ktoś w Bractwie z ŁEBY

Post autor: letko »

Serdecznie wszystkim dziękuję za podpowiedzi. Załatwione w Łebie w tym "Zielonym Ogrodzie" (tak zdecydowała większość).
Wujo nie wykluczone że Cię odwiedzimy :D
Mungo Twoja informacja może przydać się również innym członkom Bractwa szukającym fajnych miejsc do wypoczynku
Pozdrawiam. Mam nadzieję że pogoda dopisze ? :)
W Życiu Piękne Są Tylko Chwile !
-------------------------------------------
V-Strom DL 650
-----------------------------
był VS 750 Intruder
-----------------------------
602 256 613
AFRO

Re: Czy jest ktoś w Bractwie z ŁEBY

Post autor: AFRO »

No witam ja jestem z Lęborka, sorka ze tak późno ale wcześniej nie przeglądałem forum. Dam wam jeszcze 1 propozycje www.willawenus.pl niedaleko Łeby zaledwie 1-2 km ale ładna i spokojna okolica. To wam mogę polecić. BTW. Łeba w sezonie droga - 9 zł piwko :( kiedyś było taniej, dużo taniej.
ODPOWIEDZ