Gmol do małego Marudy 250

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
mario33

Gmol do małego Marudy 250

Post autor: mario33 »

Jak już pisałem - chcę kupić małego Marudę 250 dla mojej Pani - ona jest 'zielona' i myślę, że to dobry początek dla niej.

Ponieważ nóżki mojej Pani są dla mnie bardzo cenne (z różnych powodów :wink: ) - bez gmola się nie obędzie. Niestety ten dostępny fabryczny wygląda jak.. no... nie dość że jest za wąski (tylko silnik ochrania, a nogi to już nie za bardzo) to jeszcze cienki, że chyba sam bym go wygiął w dłoni :wink: .

Dlatego też rozglądam się za czymś porządniejszym. Nie mam ani czasu ani możliwości sam go robić - najchętniej po prostu bym kupił lub zamówił. Czy w ogóle jakiś producent robi coś takiego gotowego do tego modelu ? Czy ktoś zna takie miejsce gdzie mógłbym kupić/zamówić takie 'cuś' ? Miejsce - Warszawa/Piaseczno mnie interesuje.
shooya

Post autor: shooya »

Wystarczy poszukac na forum .... !
Kuznia motocyklowa na ten przyklad !
Daab ma namiar !
jaca

Post autor: jaca »

witam,

mam pytanko, czy u nas nie ma przypadkiem takiego specjalnego dzialu poświęconego tego typu postom??????????????????????

Panowie, przepraszam, ale robi się powoli "burdel"!!!!!!!!!!!!!!!

pozdro,

jaca
ODPOWIEDZ