Oddali Suzę

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
Zielony

Oddali Suzę

Post autor: Zielony »

Wreszcie po tak długim czasie Intermotors oddali mi moją piękną :D (1,5 miesiąca bez moto :( w samym serwisie Intrermotors - 3 tyg.)
Larsson niestety przedłużył całą sprawę i 1,5 tyg czekałem na łańcuszek rozrządu.

Wymienione:
Napinacz łańcuszka rozrządu - 310zł
Łańcuszek rozrządu z zapinką - 204zł
Uszczelka osłony sprzęgła - 21zł
Nowy twardszy olej do lag: Mobil Fork Heavy 15-20 - 25zł

+ wymiana tego wszystkiego i regulacja zaworków na koniec... trochę wypłukało mnie z kasy ... ale to nic w porównaniu z radością jaką dała mi pierwsza od tak dłuuugiego czasu przejażdżka (mimo, iż w deszczu i niezbyt ciepłej temperaturze) :D

Różnica zdecydowanie zauważalna :) Nic nie stuka w głowicy i praca silnika jest dużo bardziej ... nie wiem jak to określić "miękka", już sam dźwięk jest inny.

Tylko żeby ta pogoda się teraz poprawiła .....
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Oddali Suzę

Post autor: voti »

No to super ... ale czemu tak drogo ?

To teraz widzimy się w Małej 05.10.2008 !!
Ostatnio zmieniony pt, 26 wrz 2008, 13:02 przez voti, łącznie zmieniany 1 raz.
Czerwony potwór
Vais

Re: Oddali Suzę

Post autor: Vais »

No to gratki ,SUZA prawie jak nowa :D :wink: ,miłego smigania zycze i do zobaczyska :D
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Oddali Suzę

Post autor: glossy »

No właśnie kolego coś długo nie było w garażu twojej maszynki, stał tylko odkurzacz. Ja już odprowadziłem Suzę i oczekuję Małej. Niestety na BS w Kamieńczyku nie było dane. Szkoda tylko że tak kase wypłukało ale nie będziemy płakać nad sprawną maszyną !!
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Re: Oddali Suzę

Post autor: Zielony »

Pogoda czasem dobra a Ty odprowadzasz Suzę? :angry_smile:
Mi serwis zajął kawałek sezonu więc próbuje trochę się jeszcze nacieszyć jazdą i jak tylko mam chwilę i nie leje to wsiadam w siodło :moto:

O płaczu nie ma mowy ... nie żałuje tej kasy - w końcu mam w pełni sprawną Suzę :D

Zatem do zobaczenia w Małej :moto:
ODPOWIEDZ