Zakończenie sezonu 2008.

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: Maszyna:) »

Jak w temacie. Kto jedzie i kiedy? Ja wyjeżdżam w sobotę dopiero po 16.30 niestety egzamin mam w sobotę rano dlatego dopiero tak późno wyjazd. Ale może ktoś też w podobnych godzinach będzie jechał, bo w kupie zawsze raźniej :mrgreen:

Po zakończeniu, czyli w niedzielę rano będę kontynuował podróżowanie, cel to Wilno. Plan jest taki, że dojazd do Wilna w niedzielę. Poniedziałek i wtorek zwiedzanie miasta i powrót w środę. Oczywiście wszystkie plany może zweryfikować pogoda ale taki pomysł na dzień dzisiejszy jest i dzielę się nim z Siostrami i Braćmi, może ktoś będzie miał ochotę dotrzymać towarzystwa :D

Ale samego Kamieńczyka to już teraz doczekać się nie mogę :D
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: KROPEK »

Moje plany to start w piątek w godzinach popołudniowych .
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 637
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: Bidziu »

Ja również piątek po południu.
kom. 796 090 896


GMINA
Grass

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: Grass »

Sobota..ale rano, żeby być jak najszybciej w Kamieńczyku...
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: powell »

Piątek, raczej po południu, chyba, że uda się urlop wziąć, co nie będzie takie proste, jako że akurat parę dni wcześniej wrócimy z długiego urlopu i może się szefostwo irytować :)
Maszyna, ale się rozhulałeś, Praga, teraz Wilno :)
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
Kirk

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: Kirk »

Maszyna:) pisze: ...Po zakończeniu, czyli w niedzielę rano będę kontynuował podróżowanie, cel to Wilno. Plan jest taki, że dojazd do Wilna w niedzielę. Poniedziałek i wtorek zwiedzanie miasta i powrót w środę...


Sąsiad, lepiej prognozę długoterminową gdzieś "wylookaj" :shock: :D mnie jazda w "Janie Niezbędnym" średnio się widzi, chociaż z pewnością wrażenia dźwiękowo-estetyczne będą niezapomniane :lol:

Co do wyjazdu to tak ja rozmawialiśmy -> jedziemy razem. Co prawda jeszcze urlopu nie dostałem, ale to będzie tylko formalność...mam nadzieję 8)

Pozdrawiam!

P.S.
Jeżeli ktoś jeszcze pisze się na wyjazd do Wilna, to proszę o kontakt do środy (03.09.2008) do godziny 15.00 - później już rezerwuję miejsca i może byc problem....
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: KROPEK »

W razie prublemów urlopowych pilne zgłoszenie do Qgla http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... 13&t=10247 :twisted: !!
pozdro :angry_smile:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Kirk

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: Kirk »

Hahahahahahaha... powiem szczerze, że już o tym myślałem :D
ale dzięki za podpowiedź, pozdrawiam!
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: KROPEK »

Jak już wyżej pisałem start w piątek myślę, że najlepiej byłoby wystartować w godz. między 13 a 15, potem z wieczora ma być niezła kosa na przelocie można sobie będzie co nieco schłodzić :angry_smile: !!
PS
Jeżeli się wam plany już bardziej krystalizują dodajcie planowaną godz. wyjazdu !!
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Kirk

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: Kirk »

Z Maszyną z Torunia ruszamy dopiero w sobotę, z tego co wiem jakoś w granicach 17.00... znając życie, to jak wyjedziemy z Toronto to pogoda będzie :okularnik:, po pewnym czasie będzie :pada: ... przed Kamieńczykiem złapie nas "okazjonalny" :snieg: ....ale i tak dojedziemy... :szczerbol:
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: Jos. »

Kirk pisze:Z Maszyną z Torunia ruszamy dopiero w sobotę, z tego co wiem jakoś w granicach 17.00...
Ej, chłopaki, w sobotę o 17 :roll: ?? Toż to cały Kamieńczyk Was ominie !! Robić wszystko, co można, żeby być wcześniej !!
Btw Gdyby ktoś z kuj-pom chcial jechać w pt rano, to dajcie znać. Z Maku i Aku planujemy wyruszyć rano z Gostynina. Zaplanowałam trasę przez Płońsk i Pułtusk, dla odmiany :)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 637
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: Bidziu »

Jos. pisze:
Kirk pisze:Z Maszyną z Torunia ruszamy dopiero w sobotę, z tego co wiem jakoś w granicach 17.00...
Ej, chłopaki, w sobotę o 17 :roll: ?? Toż to cały Kamieńczyk Was ominie !! Robić wszystko, co można, żeby być wcześniej !!
Oni sobie jadą do Wilna a nas mają w du... Właśnie gdzie? Macie być wczrśniej i tyle w temacie! jak nie to z Jos przejedziemy Was podczas jazdy próbnej dziukusem!;P

Edit: Bydgoszcz pisać o której lecimy!
kom. 796 090 896


GMINA
Kirk

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: Kirk »

Hehehehe :) jeśli chodzi o mnie, to ja mogę w sobotę nawet o 4 nad ranem wyruszać (choć wolałbym tego uniknąć) :lol: lecz Maszyna jest uziemiony co najmniej do 16...na pewno wyruszymy tak szybko jak to będzie możliwe - słowo :spoko:
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: powell »

My wyjeżdżamy około 15:30 w piątek, startuję od razu spod pracy.
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zakończenie sezonu 2008.

Post autor: Maszyna:) »

To co napisał Kirk to prawda(i dzięki stary za to, że czekasz i jedziesz późno ze mną !! ). Późna godzina wyjazdu jest z mojej winy, a przełożyć tego się po prostu nie da. Egzamin tak wyznaczony i tyle, a mimo tego chciałem się z wami spotkać w Kamieńczyku i dlatego zdecydowałem się, że mimo tego, że wpadnę już na samiutki koniec to jednak przyjadę !!

Reasumując można powiedzieć, że Siostry i Braci z BS to my mamy co najwyżej w ... :love: :mrgreen: i pędzimy po ciemku taki kawał, żeby się z wami chociaż na chwilę spotkać.

Pozdrawiam :D i do zobaczenia :D
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
ODPOWIEDZ