przyczepka na motocykl

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
Agabusa

przyczepka na motocykl

Post autor: Agabusa »

Czy ktores z Braci/Siostr dysponuje przyczepka w okolicach szczecina,ktora moznaby pozyczyc na 1 dzien. Czy mozna gdzies taka wypozyczyc w Waszych rejonach? Potrzebn na wyjazd do Berlina i przywiezienie sprzeta do Szczecina

Z gory dziekuje za wszelkie sugeste i pomoc :)
karus

Re: przyczepka na motocykl

Post autor: karus »

Wiesz co zpaytaj może w salonach serwisach.
Ja np . w wypożyczyłem w Poznaniu w salonie motocyklowym. kosztowało to 50 zł za dob wiec nie tak źle.
Vais

Re: przyczepka na motocykl

Post autor: Vais »

Pozycz normalną przyczepe w kazdym miescie jest wypozyczalnia,przytroczyc trzeba moto dobrze i juz ,nie trzeba specjalnej motocyklowej

pozdrawiam
Elvis

Re: przyczepka na motocykl

Post autor: Elvis »

http://www.motomar.pl
serwis/komis/sklep, w cenniku usług serwisowych mają wypożyczenie przyczepki do transportu moto za 100PLN/dobę (nie wypożyczałem jeszcze takiej przyczepki wiec nie wiem jak ona u nich wygląda)
WinCenT

Re: przyczepka na motocykl

Post autor: WinCenT »

taak w motomarze nie powinno byc problemow qNTos od nich pozyczal jak sprzeta wozil po badaniach ram itd
Hube

Re: przyczepka na motocykl

Post autor: Hube »

Marevais ma rację. Nie potrzebujesz przyczepki moto. Zbędny koszt. Weź taką zwykłą z np. Statoila za bodajże 35 - max 50 zł za dobę (lub weekend za te same pieniądze), przypnij pasami i w drogę.

Pozdro
Hube
WinCenT

Re: przyczepka na motocykl

Post autor: WinCenT »

w razie czego na Wierzbowej (praktycznie zaraz jak sie z Mieszka skreca) jest wypozyczalnia przyczep
ODPOWIEDZ