Karawana na Podkarpaciu

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
dydko

Karawana na Podkarpaciu

Post autor: dydko »

Witam

I stało się karawana dojechała do Jasła od dziś sobotę 31.05.08 to będę obchodził jako "Saturday Power":)
Po kolei pierwsze moto Hajka 08 jako że nie przepadam za pozycją na tego typu moto pierwszy przejazd znaną trasą z Jasła na Frysztak na mapie "C" i zapoznanie pierwsze wrażenia świetne prowadzenie zawiechy i hamulce super, powrót już na mapie "A" :).
"A "w porównaniu do "C" to jak by ktoś drugi silnik odpalił niesamowita dynamika i moment pełna kultura.
Szok to przyśpieszenie od 200 w górę, potężny silnik na pewno nie dla mnie to moto .

B-king poza pewnymi problemami ze znalezieniem miejsca na nogi "192cm" i wkurzającym zadupiem to już czysta poezja.
Pozycja jaką lubię czyli wysoko i wieje :) szeroka kierownica i silnik jeszcze fajniejszy niż w Hajce.
Jazda to czysta frajda.

pozdrowienia

ps.Be-KING !!!!
mario

Re: Karawana na Podkarpaciu

Post autor: mario »

Imprezka całkiem fajna, jednak mam mieszane uczucia ;)
Przejażdżka GSR 600 była super (dużo adrenaliny :), jazda do odcięcia itp :) ), bo to taki fajny mały motorek z silnikiem rakietowym. Na pewno jest ekstra na krótkie traski w jedną osobę, przeciskanie się pomiędzy samochodami itd.
Uświadomiłem sobie jednak, że w moim bandycie przedni hampel jest za gumowy i czekają mnie koszty ... :(

PS. Nauczyłem się bezstresowo wbijać biegi bez sprzęgła na nie swoim moto .... :)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ