Suzuki Epicuro - kufry boczne

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Off Road, Quad, Skuter, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Jacek

ODPOWIEDZ
marych

Suzuki Epicuro - kufry boczne

Post autor: marych »

Witam..... mam skuterek suzuki epicuro UC125 wiem że nie jest to jakiś pożeracz szos ale mimo wszystko chce go troche wykozystać turystycznie. Byłem już nim to tu to tam narazie w obrębie Polski i zapragnąlem dalszych wycieczek. I tu pojawia się problem otóż brakuje mi miejsca bagażowego. Czy ktoś z was ma jakiś pomysł bądź kontakt do kogoś kto potrafiłby wykombinowąc coś w rodzaju stelazy do kufrów bocznych?
Pozdrawiam
studi

Post autor: studi »

jest gosciu co przybywa na wszelkiego rodzaju giełdy i dorabia stelaże do wszelkiego typu motorków, niebawem bedzie giełda w wawce to jak go złapie to wezmę namiary...
jeden minus ze trzeba być motorkiem aby dorobić potrzebne rzeczy
marych

Post autor: marych »

u mnie w Poznaniu teraz bedzie giełda w połowie września to może tam będzie jakiś gość od stelaży. Ale boje się że ze skuterem będzie miał problem bo tam nie ma żadnych rur do których możnaby coś przymocować. Najbardziej odpowiadałoby mi coś oryginalnego konkretnie do tego modelu ale jeżeli tego nie znajde to chyba faktycznie zgłosze się do takiego "kowala" z giełdy
studi

Post autor: studi »

spoko poszukaj jak go znajdziesz to bedziesz zadowolony, gosciu robi całkiem fajnie , oglądałem jego robotę i sam chciałem takie cuś kupić
ODPOWIEDZ