600S jak Sp....y

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
qNTos

600S jak Sp....y

Post autor: qNTos »

dla mnie już na 100% z Kamieńczyka gówno wyjdzie, bo nie dość że nie ma szans na zastępstwo w mojej zacnej pracy sobotniej to dzisiaj Bandziora szlag trafił, konie mi uciekły gdzieś i pobiegły przez pole, wygląda na to że dwa garki nie palą ale to tylko na oko. Wstawiam do Tułeckiego czyli może za miesiąc mi zrobią :| pozostaje :auto: :/

do Zobaczenia na trasie!
Niebieska OpelCorsa1200S
Elvis

Re: 600S jak Sp....y

Post autor: Elvis »

Oj oj. Cosik pechowo ostatniu u nas z maszynami. Coraz wiecej chorych egzemplarzy.Trzeba chyba "coś" wypić za ich zdrowie bo jak tak dalej pójdzie to na spotkania tramwajami będziemy dojeżdżać.
qNTos

Re: 600S jak Sp....y

Post autor: qNTos »

myślę że wypić jak najbardziej, ja mogę tytułem wkładu zainwestować pół litra weselnej które leży w bagażniku Corsura. w zasadzie można by kulturnie przechylić u mnie na kwadracie, niech tylko sławek weźmie eye-toya :D :angry_smile: ino termin ustalić trza, ten weekend mam zajęty, następny wolny, więc czekam na propozycje :P
legion

Re: 600S jak Sp....y

Post autor: legion »

to skutery tez sie psuja?? :shock: kurnia myslalem ze tylko prawdziwe motocykle to robia :lol: co do imprezy to jasne ze jestem za i wcale nie ytrza czekac na weekend :angry_smile: a toya pewnie ze wezme w koncu trza sie poruszac troszku .
WinCenT

Re: 600S jak Sp....y

Post autor: WinCenT »

to kiedy :beer: ?
kruto

Re: 600S jak Sp....y

Post autor: kruto »

Moze to jakas pierdola nie poddawaj sie walcz ..........
Boogie

Re: 600S jak Sp....y

Post autor: Boogie »

bardzo dziwne ze tak nagle ci wyszla ta awaria - ja bym sprawdzil najpierw czy jest iskra a potem czy moto gdzies lewego powietrza nie dostaje
qNTos

Re: 600S jak Sp....y

Post autor: qNTos »

a ja i tak musiałem przegląda zrobić więc tułecki już przytula bandita :D będą go robić 13go więc jest szansa że wszystko szlag trafi :P były też inne pierdółki do sprawdzenia więc wole żeby oni się tym zajęli, a co do :beer: to dla mnie nast weekend jest git. legion sprawdź czy nie wyjeżdżasz gdzieś z dzieciakami, Wini masz mieć wolne, Elvis odwołaj szkołę czy co tam masz :D a Abe niech uprzedzi dziewczynę :P
Abe

Re: 600S jak Sp....y

Post autor: Abe »

uprzedzona :D - to kiedy?
legion

Re: 600S jak Sp....y

Post autor: legion »

no najlepiej dzis :) ( niedziela 9 wrzesnia ) jutro odbieram buzuki wiec na kilka dni bede nie uchwytny bo jezdzic bede po okolicy - do nadrobienia mam kolo poltora miecha i kolo 4000 km do najezdzenia :twisted:
ODPOWIEDZ