wolny tydzien

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

wolny tydzien

Post autor: legion »

zostalem w domu sam ! oczekuje propozycji ( z sexualnymi sobie darujcie :twisted: )dawac cynk jak ktos ma ochote pokatac a ja jak w pracy akurat nie bede pisze sie na wszystkie wycieczki ( no prawie wszystkie) no i niedziela jak najbardziej aktualna :D
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

ja jak na razie to nie mam pojęcia co bedzie w niedziele. MOze tak może nie. odezwę się na fon do ciebie jutro pod wieczór albo w niedziele rano.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
WinCenT

Post autor: WinCenT »

bym z checia posmigal ale dalem motór do tułeckiego i dopiero w poniedzialek go odzyskam :| - beton roq pogoda przyszla a ja nie mam czym jezdzic :(
legion

Post autor: legion »

wiec jutro ( niedziela - to dla tych co nie wiedza :) ) spotkanie o 10 na walach ! zrobimy pare kilo ( ja dzis w du... tylku mam 300 )
Wini ty sie nie migaj tylko bierz sprzet od elem , ( samego elema tez wez :twisted: ) i wpadaj na waly ( kurnia czy ja zawsze mam wam podpowiadac ? :) )
WinCenT

Post autor: WinCenT »

lma motór z tego co wiem po wypadq jaki mial nie nadaje sie do jazdy
legion

Post autor: legion »

niedziela o 12 giodz na walach :) obecnosc obowiazkowa - nie musze przypominac he he dla hard corowcow w sobote o 16 wstepnie ( moze byc tez na walach ) w razie czego dawac info kto bedzie a kto nie . no i oczywiscie caly czas po poludniu w kazdy dzien tyg. ( tylko do cholery dzwoncie tak do 13 zebym wiedzial jak sobie dzien ustawic ) coz rzecz....pogoda ma sie niedlugo pospuc wiec korzystajcie !!
ODPOWIEDZ