Bandit 400 - Opatówek - poszukiwań c.d.

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Scorpion

Bandit 400 - Opatówek - poszukiwań c.d.

Post autor: Scorpion »

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M391095

I kolejna prośba do Braci i Sióstr z Wielkopolskiego. Klamka zapadła, nasza przyszła siostra chce tylko i wyłącznie Bandziora 400. Czy powyższego może znacie, bądź ktoś mógłby go zobaczyć z bliska i dać info?
GWIZDEK

Post autor: GWIZDEK »

witam
jeśli by was interesował mój sprzęcik ....... zamierzam go wystawić do sprzedania ............ ale dopiero po oficjalnym rozpoczęciu sezonu ..... to za miesiąc .......

trochę danych:
rok produkcji:1993
sprowadzony z niemiec w 2004
kolor czerwony
na zegarze ma ok. 27 tys.
ja jestem jego pierwszym właścicielem w Polsce

zdjęcia prześlę na priw ....... i oczywiście opowiem o nim wszystko "jak na spowiedzi" :-)

oczywiście cena trochę nizsza niż tego czarnego :-))
SUZINAS
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 528
Rejestracja: ndz, 2 kwie 2006, 18:46
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Augsburg/Gliwice

Post autor: SUZINAS »

To B4 jest co prawda z 91 roku ale cena wydaje sie byc adekwatna do jego stanu - bardzo dobrego stanu jak na ten wiek (ocena wizualna). Nie widze zadnych sztuk ani wiejskiego tuningu. Wszystko wydaje sie byc w oryginale. Przebieg no powiedzmy ze napisany w miare realnie (2,7 tys na sezon to troche malo), pewnie ma wiecej najechane ale kolektory nie sa mocno wypalone, tarcze hamulcowe ciezko ocenic ale chyba sa ok (i sa dwie na przodzie!) wiec jezeli przebieg sie zgadza to silnik powinien chodzic bardzo ladnie. Nowawa opona na tyle, oslona pod rejestracje oryginalna, wydech oryginalny i nie pokancerowany. Nie wyblakle tarcze zegarow i wskazowki - mozliwe ze byl garazowany. Lusterka, kierunki ok

Aha jezeli by sie koniecznie chciec czegos czepiac to ma odciety lub zdemontowany pasek z tylnego siedzena. Na prawej ladze jakies zadrapania lub nalepka - nie widac dokladnie, no i brak fotki z lewej strony

Ktos na dzien dobry nie pisze ze byzwypadkowy wiec cos pewnie robione bylo, kierownica chyba akcesoryjna ale nie jestem pewien

Mysle ze wart obejrzenia!


Pozdro!
+48604276100 +491729778995 http://www.bikepics.com/members/suzinas/
GSX1100g -> GTS1000 -> GSX1400K2 -> SV1000SK3 -> GSX-R1000K4 -> GSX-R1000K6
GMINA
Scorpion

Post autor: Scorpion »

GWIZDEK pisze:witam
jeśli by was interesował mój sprzęcik ....... zamierzam go wystawić do sprzedania ............ ale dopiero po oficjalnym rozpoczęciu sezonu ..... to za miesiąc .......
To odezwij sie do mnie na gyg - 2828541.

SUZINAS, dzięki za zainteresowanie i odpowiedz! :beer:
GrudiLee

Post autor: GrudiLee »

Witam,

proponuję wydać 100 zł (cena w W-wa ) i udać się do ASO Suzuki, tam specjaliści się wypowiedzą. 100 zł to niewiele a pewność dużo większa.


Pozdrawiam
Scorpion

Post autor: Scorpion »

To jest oczywiste, ale żebyśmy nie jechali pół Polski na darmo, to trzeba mieć choć trochę informacji, że warto. Dlatego była prośba do Braci z okolic sprzedawcy.
ODPOWIEDZ