gdzie w Poznaniu można kupic amortyzator skrętu?

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Lodzia

gdzie w Poznaniu można kupic amortyzator skrętu?

Post autor: Lodzia »

Witam. Czy któryś z braci orientuje sie gdzie w Poznaniu można kupic amortyzator skrętu? Najlepiej LSL lub Ohlins.
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

Cześć
Ohlinsa powinieneś dostać w Marex Motor na Dąbrowskiego i w Rapicie na Milczańskiej
ps. jesteś z Czarnkowa to prawdopodobnie byłeś w Pile na rozpoczęciu??? Jeśli tak to pewnie razem tam śmigaliśmy :-)
Pzdr
Lodzia

Post autor: Lodzia »

Niestety nie byłem w Pile. Podobna impreza z mszą, święceniem motocykli i paradą była w szamotułach i tam byłem
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

posty i porządek

Post autor: daab »

To nie czat, zapraszam na priv. :twisted:
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Post autor: meyer2 »

amor skrętu firmy LSL kupisz na Polnej w Poznaniu w Motocyklonie. Podaje numer jakby co: (061)662-87-47 lub (061) 6630597. Z tego co wiem są wyłącznym importerem firmy LSL na Polskę :) http://www.motocyklon.pl

P.S. Nie jestem z tym sklepem związany, żaden kumpel, kuzyn czy co tam jeszcze można wymyśleć. Poprostu pare razy tam byłem i widziałem takie wynalazki LSL.
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
sung
The Real One
The Real One
Posty: 254
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 22:28
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Arnstein

Post autor: sung »

Potwierdzam. Jeśli chodzi o "Motocyklon" to sklep i serwis solidny. Obsługa też bardzo dobra.
( Też nie jestem w żaden sposób związany z tą firmą :) )
A2 RH+
Miki

Post autor: Miki »

... a jezeli nie koniecznie LSL to w bardzo dobrej cenie są ARROW'y wydaje mi sie ze tak samo dobre a nowa seria jest bardzo ładna stylistycznie no i jeszcze raz zaznaczam wiele tańsza. Mozna je bez problemu dostac w Intermotors na Druskiennickiej
Lodzia

Post autor: Lodzia »

Dzięki serdeczne :jupi: . Wybiorę się do tych sklepów i zobaczę co oferują
ODPOWIEDZ