Co się dzieje??Czy już wszyscy emigrowali??

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Kondziu

Co się dzieje??Czy już wszyscy emigrowali??

Post autor: Kondziu »

Witam Braci z Pyrlandii i odrazu pytam , czy mieszkam na pustyni, ostatnio śnieżnej :( ?? Uczestnicze w forum BS wirtualnie, a chciałbym również w realu...Obserwuje Braci z Dolnośląskiego i aż im zazdroszcze tych spotkań, jestem nawet skłonny do zdrady regionalnej - jako że do Wrocławia mam tylko 70km!! Może da coś ta odezwa ?? Przejrzałem stare posty i ostatnie spotkanie miało miejsce w Poznaniu w październiku, a co z południową WLKP?? Do Kalisza i Ostrowa "rzut beretem" , fajnie byłoby się spotkać w perspektywie nadchodzącej wiosny i rozpoczęcia sezonu BS. Można by omówić wspólny wyjazd na tę Imprezę i jakieś inne ciekawe kwestie, można również dokonać porównania walorów smakowych polskich browarów, czy też innych elixirów... :twisted:
To tyle moich spostrzeżeń i propozycji !!
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

No nareszcie WLKP "zaświeciła się na czerwono" Z racji że jestem nowy i dodatkowo z b/małym doświadczeniem (mój pierwszy sezon na poważnym moto) proponuję np. spotkanie 3/4 maja na Grandysie w Poznaniu na torze. Choć mam nadzieje że spotkamy sie wcześniej na otwarciu sezonu pod stadionem Kolejorza w marcu
Pzdr Piotr
Blacko

Post autor: Blacko »

Też mnie ta zimowa cisza na WLKP zastanawiała :) Ano możnaby o jakimś piwku pomyśleć, póki na moto i tak jeszcze nie można wsiąść, bo potem to już tylko lemoniada...;)
trenner

Post autor: trenner »

Kondziu-czekam na poprawę pogody i jak tylko zrobi się cieplej to ruszę w Twoją stronę :wink:
Kondziu

Post autor: Kondziu »

ZAPRASZAM !! Fakt pogoda do bani, a moje strony dopiero w czwartek śnieg opuścił :D , ale niech się tylko wypogodzi...będzie się działo :twisted:
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witam, zapraszamy do nas, najbliższe spotkanie 10.02.07 więcej info w dziale dolnosląskim. (Ja też mam do Wrocka 70km :lol: ) Im więcej tym przyjemniej podobno :wink: .

Pozdrawiam :peace:
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
ODPOWIEDZ