Moze ognisko ?

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

hikor

Post autor: hikor »

No właśnie.
Jest taki luźny pomysł, coby w sobotę 21-go pazdz. ognicho na Głębokim zrobić. Są chętni oprócz mnie i Legiona? Oczywiście bez sprzętów się pojawiamy, bo twarde alkohole są w planie :twisted:
hikor
artuross

Post autor: artuross »

jak bez sprzetu to ja odpadam bo do domu mam ponad 100km:/

Ale moze wpadne Was powkurwiac:D

Pozdro
hikor

Post autor: hikor »

Artuross, tylko nie zapomnij wyłączyć telefonu ;) W końcu pokazałbyś nam swoją papę :twisted:
hikor
legion

Post autor: legion »

no to postanowione ! ognisko w te sobote ! liczymy na wszystkich braci ( ! ) ja osobiscie dojade tranwajem ( hikor chiba tez ) inni moga moto :) ognisko na glebokim obecnosc obowiazkowa chyba nie musze przypominac ?! wiecej info do czwartku na forym. jak sa inne propozycje to wysluchamy ! Pozdrawiam
Ps artuross to i tak masz obowiazek sie pojawic :) pogadamy przy bezalkocholowym :) acha moja zona tez nie bedzie piła wiec bedzie was wiecej - nie martw sie! :D
artuross

Post autor: artuross »

legion pisze:no to postanowione ! ognisko w te sobote ! liczymy na wszystkich braci ( ! ) ja osobiscie dojade tranwajem ( hikor chiba tez ) inni moga moto :) ognisko na glebokim obecnosc obowiazkowa chyba nie musze przypominac ?! wiecej info do czwartku na forym. jak sa inne propozycje to wysluchamy ! Pozdrawiam
Ps artuross to i tak masz obowiazek sie pojawic :) pogadamy przy bezalkocholowym :) acha moja zona tez nie bedzie piła wiec bedzie was wiecej - nie martw sie! :D
A bedziemy bedziemy:D Juz teraz nie moge sie doczekac:D

Pozdrawiam
legion

Post autor: legion »

no to bracia wiecie gdzie i kiedy ( godzina moze byc ranna to posmigamy jeszcze przed ogniskiem) i oczywiscie nawet nie piszcie ze praca itp.... ostatnia taka impra w tym sezonie byc moze ( cały rok nie mogliscie sie zmobilizowac to moze na pozegnalna impre wpadniecie ) spotkanie na petli "9" o godz.....to powiem Pózniej ( jeszcze tak do konca nie ustalone)
artuross

Post autor: artuross »

Z tego co wiem to impreza przelozona <caly szczecin> na :

NIEDZIELA 22.10.2006 godzina 12:00 w samo południe.
Jadąc w kierunku głebokiego skręca się na światłach w prawo i jakieś 200-300metrów po prawej stronie jest fajny leśny parking i palenisko z zadaszeniem.

Ja bede ze swoim plecaczkiem no i moto nie zabraknie:D
Do pieczenia kielbasek Bracia i siostry:D
ODPOWIEDZ