:/

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Mati

:/

Post autor: Mati »

i stała sie "cichośc" :) nie wiem jak to sie stalo i kiedy ale i znikła wiara i znokł Moderator :P. pozdrawiam
Pościk do postka i wielka znowu bedzie radosnka :)
3mta sie ludziki narx :angry_smile:
panika

Post autor: panika »

witam Tak to jest z motocyklistami znikają z ulic jak liście z dżew Ale ponoć nie będzie zimy więc wyglądaj przez okno a morze... pozdrawiam gorąco
Franz

Re: :/

Post autor: Franz »

Mati pisze:i stała sie "cichośc" :) nie wiem jak to sie stalo i kiedy ale i znikła wiara i znokł Moderator :P.
heh no dawno mnie nie bylo wiem ale uprasza sie o wyrozumialosc, misji dziejowych mam mase alem juz na polmetku wiec damy rade :)

Murzyn :angry_smile:

pees. fajno wiedziec ze komus mnie brakuje :)
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Witka Panie "Site Admin"
Juz od kilku miesiecy staram sie od Ciebie otrzymac na mojego maila text ktory obiecales mi juz chyba w Ryni.
Caly czas czekam, pisze do Ciebie sms'y, dzwonie czasem zebys mnie nie zapomnial, pisze na forum, ogolnie sie "pokazuje"

Bardzo chce miec ten text, takze jak bym Ci napisal jak bardzo mi Ciebie brakuje to pewno mojego posta bys musial od razu usunac za wulgarny wylew nerwicy na ekran monitora.

Takze pozdrawiam goraco i caly czas czekam.

:angry_smile: a misja misji nie rowna !! :D
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
ODPOWIEDZ