Informacyjnie - droga do Ustronia !!!!

Dział dla Braci z województwa małopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Informacyjnie - droga do Ustronia !!!!

Post autor: Lechul »

Witajcie !!
Oto obiecany opis przejazdu przez Katowice w drodze do Ustronia.
Do zobaczyska !!!!
http://www.bractwo-suzuki.pl/rozpoczeci ... dojazd.php
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
bobibat

Droga do Ustronia

Post autor: bobibat »

Czy są chętni na wspólny wyjazd do Ustronia w sobote? Będzie raźniej.
Kubo

Post autor: Kubo »

Heja... Ja ruszam z Trzebini koło godziny 08.00. Jadę przez oświęcim, brzeszcze, Bielsko i Ustroń.
Jesli pasuje Ci moja trasa i godzina wyjazdu z Trzebini, to możemy się umówić gdzieś w trzebini i ruszyć razem.
Prędkość jaką sobie ustalam to koło 80-100...

Jakbyś był zainteresowany to pisz tu, bądź dzwoń 505034467.

Pozdrówki, Kuba :wink:
bobibat

Post autor: bobibat »

Kubuś, dziękuje za zaproszenie do Trzebinii, ale chyba malo po drodze .No gdybyś jeszcze był kobitką to może bym sie tu i ówdzie przelecial. Ale dzięki anyłej.
Pozdrawiam
na miejscu Robert
Kubo

Post autor: Kubo »

Hehe skoro Ty nie chcesz się podpiąć do Mnie, to ja może się podepnę pod Ciebie? W sumie dla Mnie byłoby to nadłożenie tylko paru km'ów...
Zapewne chcesz jechać przez Kalwarię-->Wadowice-->Andrychów-->Kęty-->Kozy-->Bielsko-->Skoczów-->Ustroń ? Dobrze trafiłem...?

Słuchaj, jeśli Moja prędkość(90-100km/h) pasowałaby Ci, to mógłbym podjechać do Andrychowa i tam się z Tobą spotkać, a następnie polecieć razem... Zawsze jest to częśc trasy przyjemniej przejechana, bo w towarzystwie...
Jeśli Ci to pasuje, to moglibyśmy się umówić w Andrychowie koło 09.00.

Co Ty na to? Jakoś wolę trochę nadłożyć i jechać z kimś, niż jechać sam krótsza drogą... Hehe nawet jak nie jesteś ładną brunetką z ciemną karnacją :wink: .

Pozdrówki, Kuba.(kontakt do Mnie masz w razie czego) 8)
bobibat

Post autor: bobibat »

myśle, że Andrychów jest OK ale proponował bym później, gdzieśnp godz 11 w Andrychowie, bo i tak do 15 trzeba dojechac a za wczesnie to i tak zadnego piwa sie nie napijemy :D te. 601 412 417
ODPOWIEDZ