Lakiernik - Wrocław, Wałbrzych, Legnica...

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
Mariusz

Lakiernik - Wrocław, Wałbrzych, Legnica...

Post autor: Mariusz »

Cześć,
chciałbym prosić o pomoc, mianowicie szukam dobrego lakiernika który weźmie moje osłony pod swoje skrzydła i pomaluje tylko na jeden kolor przy okazji naprawiając w plastiku co nieco..
Problem w tym, że nie znam nikogo z branży lakierniczej, jeśli możecie polecić mi kogoś sprawdzonego i w miarę taniego, bo sezon tuż tuż a ja jestem w ciemnej d....e ;)

Mario
Qubek
BS Brother
BS Brother
Posty: 164
Rejestracja: pt, 28 mar 2014, 23:25
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lakiernik - Wrocław, Wałbrzych, Legnica...

Post autor: Qubek »

Witam,
podłączam się pod pytanie :-)

Pozdro
Qubeczek
R12000 GS ADV L8, R6 RJ11 K8, S1000RR L7, był GSX 650 F K8, DL 650 VStrom K4
e-mail: qubeczek1@gmail.com
mobile: 607 884 963
Mariusz

Re: Lakiernik - Wrocław, Wałbrzych, Legnica...

Post autor: Mariusz »

Znalazłem myślę, że dobrego. Gość jest w Legnicy, dałem mu części do pomalowania, jak skończy a powinien już niedługo podam telefon.
P.S.
Maluje mi wszystkie osłony a naliczyłem ich 12, tylko na jeden kolor dodatkowo naprawia te popękane (skleja itp), za wszystko chce 600zł, cena bardzo, bardzo atrakcyjna, ale jak wiadomo, ocenia się po tym jak kończy a nie jak zaczyna :)
Vivaldi_V1

Re: Lakiernik - Wrocław, Wałbrzych, Legnica...

Post autor: Vivaldi_V1 »

Michal
603 033 501
Wrocław
Polecam z calego serca.
Mi juz 2 sprzęty pomalowal i jest naprawde git.
Mariusz

Re: Lakiernik - Wrocław, Wałbrzych, Legnica...

Post autor: Mariusz »

Podaję nr gdzie robiłem swoje moto: 887 731 358
Malowanie: Wszystkie plastiki (chyba 12szt. GSX 750F '90)
Miejscowość: Legnica
Wykonanie: 4 (brak profesionalnego sprzętu, maluje w garażu, choć garaż czysty, zadbany gość też w porządku to jednak to chałupnicza robota)
Czas: 3tyg.
Koszt: 600zł

Ogólnie jestem zadowolony, bo chciałem odświeżyć motocykl, był biały i na taki był malowany, szkoda też że wogóle go malowałem, bo za chwilę pójdzie pod młotek bo już inne cudeńko będę kupował.

Ale jak ktoś szuka dobrego lakiernika w niskiej cenie i starannego, to polecam.
ODPOWIEDZ